Giriş Yap

Giresun Blog

Giresun Blog'da yazarlar Giresun'un tarihini, kültürünü, yaşamını, projelerini ve sorunlarını anlatıyor, sosyal medyada onbinlerle paylaşıyor.
Yeni “Giresun’un Gedikkaya’sı ve Denizi” temalı ürünlerimizi almak ister misiniz?

Yeni “Giresun’un Gedikkaya’sı ve Denizi” temalı ürünlerimizi almak ister misiniz?

Merhaba değerli Giresunlular ve şehrimizin hayranları,

Giresun Blog olarak kendimizi yenilediğimiz bu dönemde, Giresun’a özgü ürünler tasarlama kararı aldık. İlk olarak “Giresun’un Gedikkaya’sı ve Denizi” tasarımını yaptık. Bu tasarımla aşağıda görebileceğiniz t-shirt, kapüşonlu polar ve bardakları üretip sizlere kargoyla ulaştırmak istiyoruz. Böylelikle Giresun’umuzun gizli kalmış güzelliklerini herkese tanıtmak istiyoruz.

Ürünlerimizi şimdi ön siparişe koyduk, gelen talebe göre topluca üretip web sitemiz üzerinden satın almanızı istiyoruz. Oldukça sade tutmaya çalıştık ve üzerinde herhangi bir Giresun Blog reklamı da bulunmayacak. Eğer beğendiyseniz bir ön sipariş talebi verebilirsiniz, ürettiğimizde ilk olarak size göndereceğiz :)

Giresun’un önemli simgelerini bu şekilde üzerimizde taşıyacağımız, Giresunlu genç tasarımcılar tarafından tasarlanan farklı ürünler de üretmeyi planlıyoruz. O nedenle bu ürüne gelecek ön talepler bizim için çok önemli.

Fiyatların ise T-Shirt için 79 TL, Bardak için 59 TL, Kapüşonlu polar içinse 199 TL olmasını planlıyoruz. Ürünler hakkındaki yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Ön Sipariş Talep Formu

Bunu Paylaşın

Fatih Özdemir

Tüm Yazıları: Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 10 yıldır blog yazıyor, arada video çekiyor, her fırsatta geziyor ve freelance dijital projeler tasarlıyorum.

Yorumlar (2)

 • İlhan Çabukol
  17 Haziran 2021 at 00:52 Reply

  Memleketimizin tanıtımı için çok güzel bir çalışma olmuş. Elinize sağlık. Bu tür çalışmaları yaygınlaştırmak için yine memleketimizin haber ve duyurularını yapan internet medyası için reklam çalışmaları yapılarak ürünlerin tanıtımı konusunda destek alınabilinir. Ayrıca ileler içinde alışmalar yapılarak tüm hemşehrilerimiz bu tür tanıtıma dahil edilebilir. http://www.sebingunndem.com haber sitelerimizi inceleyebilirsiniz?
  Kolaylıklar diliyorum.

  • İlhan Çabukol
   17 Haziran 2021 at 01:14 Reply

   Memleketimizin tanıtımı için çok güzel bir çalışma olmuş. Elinize sağlık. Bu tür çalışmaları yaygınlaştırmak için yine memleketimizin haber ve duyurularını yapan internet medyası için reklam çalışmaları yapılarak ürünlerin tanıtımı konusunda destek alınabilinir. Ayrıca ileler içinde alışmalar yapılarak tüm hemşehrilerimiz bu tür tanıtıma dahil edilebilir. http://www.sebingundem.com haber sitelerimizi inceleyebilirsiniz?
   Kolaylıklar diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.