Giriş Yap

Giresun Blog

Giresun Blog'da yazarlar Giresun'un tarihini, kültürünü, yaşamını, projelerini ve sorunlarını anlatıyor, sosyal medyada onbinlerle paylaşıyor.
Yeni “Giresun’un Gedikkaya’sı ve Denizi” temalı ürünlerimizi almak ister misiniz?

Yeni “Giresun’un Gedikkaya’sı ve Denizi” temalı ürünlerimizi almak ister misiniz?

Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Merhaba değerli Giresunlular ve şehrimizin hayranları,

Giresun Blog olarak kendimizi yenilediğimiz bu dönemde, Giresun’a özgü ürünler tasarlama kararı aldık. İlk olarak “Giresun’un Gedikkaya’sı ve Denizi” tasarımını yaptık. Bu tasarımla aşağıda görebileceğiniz t-shirt, kapüşonlu polar ve bardakları üretip sizlere kargoyla ulaştırmak istiyoruz. Böylelikle Giresun’umuzun gizli kalmış güzelliklerini herkese tanıtmak istiyoruz.

Ürünlerimizi şimdi ön siparişe koyduk, gelen talebe göre topluca üretip web sitemiz üzerinden satın almanızı istiyoruz. Oldukça sade tutmaya çalıştık ve üzerinde herhangi bir Giresun Blog reklamı da bulunmayacak. Eğer beğendiyseniz bir ön sipariş talebi verebilirsiniz, ürettiğimizde ilk olarak size göndereceğiz :)

Giresun’un önemli simgelerini bu şekilde üzerimizde taşıyacağımız, Giresunlu genç tasarımcılar tarafından tasarlanan farklı ürünler de üretmeyi planlıyoruz. O nedenle bu ürüne gelecek ön talepler bizim için çok önemli.

Fiyatların ise T-Shirt için 79 TL, Bardak için 59 TL, Kapüşonlu polar içinse 199 TL olmasını planlıyoruz. Ürünler hakkındaki yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Ön Sipariş Talep Formu

Bunu Paylaşın

Fatih Özdemir

Tüm Yazıları: Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 10 yıldır blog yazıyor, arada video çekiyor, her fırsatta geziyor ve freelance dijital projeler tasarlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çiçeksepeti

ÇiçekSepeti [CPI] TR
Holler Box