2013-2015 yılları arasında Karadeniz'in en güzide şehirlerinden biri olan Giresun'u tanıtmak adına bağımsız yazarlarla başlattığımız Giresun Blog projemizle artık ilgilenemiyor olsak bile bu zamana kadar yazılmış olan birbirinden önemli yazıları sizlere arşivlemek istedik. Önemli bir kısmını da şehrimizin daha geniş kitlelerce tanıtımına destek olmak amacıyla Gezimingo seyahat sitesine aktardık. Dilerseniz birden fazla bağımsız yerel Giresunlular tarafından yönetilen sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Giresun Blog Gönüllü Yazarlık Başvurusu ve Mevcut Yazar Listesi

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Giresun ile ilgili düşüncelerinizi yazıya aktarıp Giresun aşkıyla yanıp tutuşan takipçi kitlemizle paylaşmak ister misiniz? Aşağıdaki formu doldurarak, bize ulaşabilirsiniz.[/vc_column_text][vc_wp_text]
[/vc_wp_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_tta_accordion][vc_tta_section title=”Giresun Blog Nedir?” tab_id=”1605379283060-8bd6114b-8138″][vc_column_text]Türkiye’nin en kapsamlı ilk ve tek şehir blog sitesi olan Giresun Blog; şehrimizi sosyal ve kültürel anlamda canlandırmayı, internet ortamındaki Giresunlu bilincini arttırmayı ve sosyal medya üzerinde Giresun farkındalığı yaratmayı hedeflemektedir. Blog projemiz kapsamında; Giresun’un gündemi, sorunları, mekanları, etkinlikleri ve kültürel özellikleri gibi belirlenmiş kategoriler bünyesinde Giresunlu gönüllü yazarlarımızın yazdığı yazıları, belirli kontrollerden geçirdikten sonra giresunblog.com‘da yayınlıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızda ise her gün Giresun ile ilgili ilginizi çekecek içerikler paylaşıyoruz.

28 Mayıs 2013’te kurulan Giresun Blog sadece bir blog sitesi olarak kalmayıp şehrin en önemli medya platformu haline gelmiştir. 2020 yılında aldığımız bir kararla birlikte Giresun Blog’u Giresun’un en kapsamlı şehir rehberine dönüştürmeyi amaçladık. Mekanları keşfedin, yazıları okuyun ve alışveriş yapın![/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Neden Gönüllü Giresun Blog Yazarı Olmalıyım?” tab_id=”1605379283085-9bff7e9c-f4ce”][vc_column_text]Giresun aşkıyla yanıp tutuşuyorsanız ve buna rağmen şehrine bu zamana kadar destek olmak isteyip de bir türlü fırsat bulamadıysanız, burası tam size göre! Biz Giresun Blog olarak şehrimizi daha fazla kişiye tanıtmak için elimizden gelen her şeyi yapıyor ve mevcut yazarlarımız da şehrimizi tanıtmak için belirlediğimiz kategorilerde içerikler göndererek bize destek oluyor. Ama her şeye de yetişemiyoruz. Örneğin daha çok merkez ilçe ile yazılar yazıldığı için ilçelerle ilgili giresunblog.com’da yazı yayınlayamıyoruz. Bundan dolayı yeni gönüllü yazarlar alarak bu açığımızı kapatmak istiyoruz.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Gönüllü Yazar Olunca Ne Olacak?” tab_id=”1605379398852-cbbe2d60-c436″][vc_column_text]Yazarımız olursanız Giresun’umuzu tanıtmak için daha fazla içeriğe sahip olacağız. Böylelikle şehrimizle ilgili çok daha fazla veri ve bilgiyi burada barındırabileceğiz. Yani giresunblog.com ile Giresunlular olarak büyük bir bilgi envantere sahip olacağız. Bu envanteri oluşturabilmemizdeki en büyük emek senin olmuş olacak. Ayrıca Giresunlular arasında günden güne bilinirliği daha da artan ve Türkiye’de yeni başarılara imza atan bir projenin en değerli yazarı olmuş olacaksınız.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Aradığınız Şartlar Neler?” tab_id=”1605379450031-2f07034d-259f”][vc_column_text]Giresunblog.com yazarı olabilmeniz için iyi düzeyde Türkçe içerik çıkarabiliyor olmanız gerekmektedir. Yani Giresun’umuzu merak ederek giresunblog.com’a gelen bir insan sıkılmadan yazılarınızı okuyabilmeli ve doğru bilgiyi almalı. Kimse kusursuz değil, ama bu konuda kusursuza yakın olmanız tek isteğimiz.

Yazar olmak için herhangi bir yaş sınırı da yok. Tek istediğimiz belirlediğimiz kategorilerin bünyesinde kendi cümlelerini kurarak, yani herhangi bir yerden kopyalamayarak Giresun ile alakalı ilgi çekici ya da kültürel-bilgisel bir kompozisyon/köşe yazısı oluşturmanız.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Giresun Üniversitesi öğrencisiyim ama Giresunlu değilim, yine de yazabilir miyim?” tab_id=”1605379509795-c4a2f932-fa70″][vc_column_text]Bunu duymamış olalım :) Giresun sınırlarına girdiğin an artık sen de bizdensin. Zaten Giresun Blog’da çok sayıda Giresun Üniversitesi öğrencisi bulunuyor. Hatta projemizin kurucusu da Giresun Üniversitesi mezunu, Giresunlu kendisi ama olsun :) Bekliyoruz seni de.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Nasıl Gönüllü Yazar Olabilirim?” tab_id=”1605379484650-9f2325d0-6566″][vc_column_text]Giresunblog.com yazarı olmak için bu sayfada yer alan formdan bize ulaşmanız gerekiyor. Ardından size vermiş olduğunuz e-posta adresiniz üzerinden ulaşacağız ve gerekli yönlendirmeleri yapacağız. Size panelden yazı gönderme yetkisi verebilmemiz için Giresun Blog’a üyelik girişi yapmış olmanız gerekmektedir.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_custom_heading text=”Giresun Blog Yazarları (Tam liste, en çok yazanlara göre sıralanmıştır)” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_empty_space][vc_column_text][authors_list style=”1″ columns=”4″ amount=”100″ show_count=”yes” show_title=”yes” show_bio=”no” columns_direction=”horizontal” orderby=”post_count” order=”DESC” exclude=”58″ show_link=”no”][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

2013-2015 yılları arasında Karadeniz'in en güzide şehirlerinden biri olan Giresun'u tanıtmak adına bağımsız yazarlarla başlattığımız Giresun Blog projemizle artık ilgilenemiyor olsak bile bu zamana kadar yazılmış olan birbirinden önemli yazıları sizlere arşivlemek istedik. Önemli bir kısmını da şehrimizin daha geniş kitlelerce tanıtımına destek olmak amacıyla Gezimingo seyahat sitesine aktardık. Dilerseniz birden fazla bağımsız yerel Giresunlular tarafından yönetilen sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.