Gönüllü Giresun Blog Yazarları

Bu zamana kadar bize yazısını göndermiş (ve hala aramızda olan) bütün yazarlarımız Giresun Blog’a kazandırmış oldukları yazı sayılarına göre listelenmiştir. Eğer siz de yazar olmak istiyorsanız lütfen bize başvurun.

Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - Hakkımda: www.fozdemir.com/fatih-ozdemir

Giresun Blog

Türkiye'nin ilk şehir blogunda yazarlar Giresun'un tarihini, kültürünü, yaşamını, projelerini ve sorunlarını anlatıyor, sosyal medyada onbinlerle paylaşıyor: https://giresunblog.com/hakkimizda/

Umut Kuş

30 Haziran'da Giresun'da doğdum. İstanbul'da yaşıyorum. Bir senenin altı-yedi ayını Giresun'da geçiriyorum. Giresunspor takımını tutuyorum. Yazmayı ve okumayı seven bir kişiliğe sahibim. İnsanlarla doğru iletişim kurmaya özen gösteriyorum. Futbol, bilardo oynamak ve şiir yazmak hobilerim arasındadır.

Furkan Özcan

6 Temmuz 1991 tarihinde Giresun'da doğdu. 11 yaşına kadar Tirebolu'da, 12 yaşından itibaren de Giresun Merkez'de yaşadı. Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi mezunudur. 2014 yılı itibariyle Atatürk Üniversitesi Kâzım Karabekir Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümü mezunudur. Giresun kültürü ile yakından ilgilenmektedir. Web ve grafik tasarımın yanı sıra, şiir, deneme, makale yazmak hobileri arasındadır.

Yavuz Kartal

08.10.1993 Giresun merkez doğumluyum.Şuan da eğitimim gereği Istanbul da yaşıyorum.Dans,ekonomi ve şehirler de genel yaşam hakkında ilgili birisiyim.

Emin Karataş

28 Ağustos 1988 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlköğretim ve liseyi İstanbul'da bitirdikten sonra 2007 yılında Sinop Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği bölümünü kazandı. 2011 yılında mezun oldu ve aynı yıl yüksek lisansa başladı. Şuan aynı üniversitede Su Ürünleri Yetiştiriciliği Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans öğrenimine devam ediyor. En büyük hobisi bilim olmakla birlikte kitap okumayı ve doğayla iç içe olmayı seviyor. Giresunlu ve çok mutlu.

Eda İlhan

17 Mart 1992’de İstanbul’da doğdu. Aslen Samsun’lu fakat İstanbul’da yaşıyor. Giresun Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü öğrencisidir. İlköğretim ve lise hayatımı İstanbul’da tamamladı. Gezmek,kitap okumak, doğayla iç içe olmak hobileri arasında büyük bir yer kaplamaktadır.

Ataol Demir

2 Aralık 1991 tarihinde Giresun'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Yeşilgiresun ilköğretim okulunda, lise öğrenimini Giresun Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde tamamladı. 2011 yılında üniversite eğitimi için Ankara'ya yerleşti. Şu an Gazi Üniversitesi Turizm Fakültesinde Rekreasyon Yönetimi bölümünde okumaktadır. Sanat ve sporla uğraşmayı sever, kemençe ile ilgilenmektedir.

Mehmet Talha

19 Mayıs 1992 de Trabzon da doğdu.2002 yılından itibaren Giresun da yaşamaktadır.2014 yılında lisans eğitimini tamamladı.Meslek hayatına Orman mühendisi olarak devam etmektedir. Giresun'a faydalı olan platform ve kuruluşların neferi olmaya her daim hazır bir kişiliktir.

Melike

Haziran İstanbul doğumlu. Karadeniz'in tüm DNA’sını hücrelerinde taşıyan bir Giresunlu. Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni burslu olarak tamamladı. Daha önce bir reklam ajansında markalara yönelik reklam stratejilerinin üretiminde yer aldı ve sonrasında bir holdingin 'Kurumsal İletişim' departmanında çalıştı. Yazı yazmayı çok eskilerden beri kendini en iyi ifade edecek şey olarak görüyor. Fotoğraf makinesi ve kulağındaki müzikle yeni ve sakin yerler keşfetmeyi seviyor.

Engin Serdar Demir

1986 yılında Giresun'da doğdu. 1991-2010 yılları arasında sırasıyla Ankara, Malatya, Trabzon ve Samsun’da yaşadı. 2008 yılında On Dokuz Mayıs Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Halen Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalında yüksek lisansına devam ediyor. 2010 yılından bu yana Kastamonu Üniversitesi'nde görev yapıyor ve Taşköprü’de yaşıyor. Evli ve bir çocuk babası.

Merve Eda

19 Ağustos 2001 tarihinde Giresun'da doğdu. İlk okulu Gazi Paşa İlkokulu'nda, ortaokulu ise Mustafa Kemal Ortaokulu'nda okumuştur. 8. sınıfta. Okuyunca yazı yazar. Çok küçük yaşlarında büyük kitaplar okumuş bir kız. En büyük hobisi okumak, yazmak ve projelere katkı bulunmak. Fobisi ise okuduğu bir kitabın sıkıcı olması. Giresunlu olmaktan gurur duyuyor. Hedefleri çok büyük ve kitapçı bir annesi var. Bu da onun en büyük artısı.

Yavuz Selim Karakuş

1986 yılında Giresun'un Tamdere köyünde doğdum. Bir kamu kurumunda Uzman olarak görev yapmaktayım.Ayrıca Ordu Üniversitesi Ziraat Fakültesinde Doktora eğitimi görmekteyim.

Ali Yasin Tekneci

Yağlıdere de doğup büyüdüm. İlkokul ve Liseyi Yağlıdere de okudum. Yağlıdere Anadolu Lisesi mezunuyum. Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümü okuyorum

Pelin Elmalı

Giresun'da doğdu. Giresun Atatürk Anadolu Lisesi'nde okudu.
Giresun Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde okumaktadır.
Çeşitli dergi ve fanzinlerde hem şiirleriyle hem de yazılarıyla yer aldı. Bir grup arkadaş toplanarak oluşturduğu Kadife Fanzin'de yoluna tek devam ederek editörlük, yazı işleri ve genel yayıncılık görevlerini sürdürdü. Yanı sıra yazılarını paylaştı fakat ne yazık ki ilk sayı dahi basılamadı.
Yeşilgiresun Gazetesi “Gençlerin Kaleminden” bölümünde sık sık yazılarını paylaşıyor. Amatör olarak senaryo yazmaktadır. Ayrıca Kadife Fanzin adına şiir okumaları yapıyor. Şiir, deneme ve öykü türlerinde yazılar yazmaktadır.

Fatih Furkan Akkaya

Üzümnet Kurumsal Hizmetler CEO & Co-Founder -Sonsuz Kadraj Medya CEO - Tirebolu Bel. Basın ve Proje Danışmanı
11 Ağustos 1990 Malatya'da doğdu. ilk ve Orta öğretimini Malatya'da tamamlayan AKKAYA 2009 'dan beri Bilişim ve İnternet Sektörüyle İlgilenmektedir. Giresun Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu olan AKKAYA aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler bölümünde lisans eğitimi almaya devam etmektedir. 18 yaşında ilk ortak olduğu Ses Bilgisayar firmasında uzun süre paket yazılımlar üzerine çalıştı. Sonrasında bu firmanın kapanmasıyla farklı firmalarda sırasıyla Yazılım Satış Sorumlusu - Yazılım ve Ar-Ge Müdürü ve Şirket Müdürlükleri yaptı. Ardından Giresun'daki eğitim hayatı devam ederken Genç Bilişim Akademi Platformu adında bir öğrenci platformu kurarak Giresun Üniversite'sindeki ilk ulusal zirve olan 1. Doğu Karadeniz Bilişim ve Ekonomi Zirvesi'ni gerçekleştirdi. Bu çalışmalarla beraber Giresun Üniversitesi'ni resmi olarak 3 yıl İTÜ Bilişim Teknolojileri Zirvesi'nde temsil etti. Bunların haricinde Habitat-Microsoft İşbirliği ile yürütülen bilişim projesinde Karadeniz'de 22 kişilik ekibe seçilerek lisanslı Microsoft Eğitmeni olarak eğitim aldı. Üniversitenin ardından Doğal Dükkan Restoranlarında 1 yıl kadar restoran müdürlüğü yaptı ve 2014 Ocak ayında 5 kişilik ekibiyle Üzümnet Kurumsal Hizmetler adında danışmanlık şirketini kurdu. Karadeniz ve çevre bölgelere hizmet veren ajans markalara internet, marka ve proje konusunda danışmanlık hizmeti veriyor. Ayrıca 2014 yerel seçimlerinin ardından Tirebolu'da yeni Belediye Başkanı seçilen Abdullah KARAPIÇAK 'ın, Basın ve Proje Danışmanlığı görevini üstlendi. Malatya'lı olan AKKAYA gerçek bir Tirebolu aşığıdır...

Yunus Türk

26 Ağustos 1980'de Giresun'da doğdu. Eğitimini Giresun Lisesi'nde aldı. Bir dönem Tempo TV'de de çalışan Yunus Türk, şuanda Giresun'un en iyi reklam ajansı Marko Medya'yı yönetmektedir. Evli ve tek çocuk babasıdır.

Abdulkadir Bekdemir

13 Eylül 1993’de Giresun’ da doğdu. Lise eğitimini Bulancak Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Balıkesir Üniversitesi’nde Elektrik – Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencisidir. Balıkesir Üniversitesi IEEE Öğrenci Topluluğu'nda Başkan Yardımcılığı ve IEEE Türkiye Kardeş Kollar Projesi
Balıkesir Üniversitesi ITKK Temsilciliği görevlerini yürüttü. Şimdi Balıkesir Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolu Yönetim Kurulu Başkanı. Karadeniz kültürü ve müziği özel tutkusudur. Bağlama eğitimi almaktadır. Gezmek ve kitap okumak hobileri arasında önemli bir yer tutar.

Serdar Özcan

1982 Yılında Giresun'a Bağlı Bulancak İlçesinde doğdum. Ankara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü mezunuyum. İnşaat sektöründe Yurt dışı projelerde Elektrik Dizayn Şefi olarak çalışmaktayım. Şu an Azerbaycan Bakü'de ikamet ediyorum.

Recep Hıdır

1964 yılında Giresun’un Bulancak ilçesinde dünyaya geldi, ilk ve orta öğrenimini kendi ilçesi olan Bulancak’da tamamladı. Lise eğitimini Samsun'da bitirdikten sonra Ankara Gazi üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesinden 1988 yılında mezun oldu. A sınıfı İş güvenliği ve Asbest söküm Uzmanlığı dışında Ayrıca Proje yönetimi ve Yerel kalkınma uzmanı olan Hıdır Ondokuzmayıs Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Kamu Yönetimi A.B.D. da Mastır yapmıştır.

Ogün Ekiz

8 Mayıs'ta Bursa'da dünyaya geldi. Çocukluğunun büyük bir bölümü memleketi ve çok sevdiği Giresun'da geçti. Şu an Sakarya Üniversitesi'nde Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünü okumaktadır. Tam anlamıyla Karadeniz ve özellikle de memleketi Giresun'a aşık biridir. Hobileri arasında şarkı sözü yazmak ve şiir yazmak başta gelir.

Hamza Yümsel

GİRESUN/ Bulancak

Fatih Duran

12 Ağustos 1995 tarihinde Giresun'da doğdu.Trakya Üniversitesinde Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümünde öğrenimine devam etmektedir. Asıl baba toprağı Ordu olmasına rağmen doğup büyüdüğü şehir için bir şeyler yapmayı tercih etmiştir...

Ümit Öztürk

12 Haziran 1992'de Kars Akyaka'da doğdu. Giresun Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü öğrencisidir. Yaşamının büyük bir bölümü Kocaeli/Darıca'da geçti. Futbol oynamak, sinemaya gitmek ve kitap okumak hobileri arasındadır.

Giresun Günleri

Giresun Federasyonu tarafından Eyüp Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezinde 8.si düzenlenecek olan Giresun Günleri 1.2.3.4 Mayıs tarihlerinde yapılacak. İlgili tüm haberleri giresunblog.com'da Giresun Günleri kategorisi altında takip edebilirsiniz

Tanıtıcı İçerik

Bu bir tanıtım yazısıdır. İçeriğinden kaynaklı problemlerden ötürü Giresun Blog sorumlu tutulamaz. Eğer siz de reklam vermek istiyorsanız lütfen iletişime geçin

İrem Yüksel

10 Temmuz 1993, Giresun doğumluyum. Hacettepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sosyal yardım gönüllüsüyüm. Doğayı, gezip görmeyi, keşfetmeyi ve fotoğraf çekmeyi seviyorum.

Abdurrahman Esen

1 Mayıs 1994 tarihinde Giresun'da doğdum. İlk ve orta okulumu Sayca İlköğretim okulunda okudum. Hayatımın en güzel yılları olan lise yıllarım Giresun İmkb Anadolu Öğretmen Lisesinde geçti. Üniversite eğitimim için Sakarya'da yaşıyorum. Giresun'un daha iyi yerlere gelmesi için kalemi elime almış bulunuyorum.

Ahmet Yıldız

19.09.1988 tarihinde Giresun'da doğdum. Sivas makine mühendisliği bölümünden mezunum. Giresun için bir şeyler yapmak, geliştirmek hedeflerim arasındadır. Hobilerim kitap okumak, resim yapmak ve yazı yazmaktır.

Hasan Turan

1967 yılında Giresun’un Bulancak ilçesinde dünyaya geldi, ilk ve orta öğrenimini ise kendi ilçesi olan Piraziz’de tamamladı. Lise eğitiminden sonra İstanbul’a gelen Turan, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

Basın-yayın organlarında çeşitli kademelerde çalışan Turan, halen Giresun Federasyonu Genel Başkanlığını yürütmekte ve 1986 yılında ticari faaliyetine başlayan kendi reklam firmasında başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Birçok yerel ve ulusal STK’larda çeşitli görevler alan Hasan Turan, şu anda Gebze İleri teknoloji Enstitüsü İşletme Fakültesi’nde Yönetim ve Organizasyon alanında yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir. Aynı zamanda TSTK Genel Başkan Yardımcısı da olan Turan, uzun süre Uzakdoğu sporlarında profesyonel antrenörlük de yapmıştır.

Turan, bir dönem İTO Basın Yayın Meslek Komitesi üyeliğini de yürütmüştür. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Ömür Çulfaz

Kocaeli Üniversitesi -İşletme
Yeşilgiresun Belediyespor Külübü -Profesyonel Bisikletçi

7 Eylül 1996 'da Gümüşhane'de dünyaya geldim.Ortaokul ve Lise dönemim Bulancak'ta geçti.Şuan da Kocaeli'nde üniversite öğrenimime devam etmekteyim.Giresun ve bisiklet vazgeçilmezim ayrıca iyi bir gezginim.

Murat Özarslan

22 Ekim 1984'te İstanbul'da doğan, İlk ve Orta Okulu Çavuşlu da tamamlayan ve Giresun Anadolu Ticaret Lisesi Muhasebe Bölümü okuyan Murat ÖZARSLAN, Giresun'un Ekmeğiyle ünlü Çavuşlu Beldesin de yaşamaktadır. Kendi işletmesine sahip Özarslan boş vakitlerini değerlendirmek amaçlı 2010 senesin de bir arkadaşıyla cavuslu haber sitesini kurdu. Yine boş vakitlerini doğa yürüyüşlerine ve fotoğraf çekmekle değerlendirmeyi seven Murat Özarslan, Sosyal Paylaşım sitesi Facebook da iki adet sayfa yönetmektedir. https://www.facebook.com/groups/ekmekdiyaricavuslu/
https://www.facebook.com/groups/cavuslunostaljikanılar/

Çağla Açıkgöz

13 Kasım 1988’de İstanbul’da doğdu. Kocaeli Üniversitesi’nde Reklamcılık okudu. Mezun olduktan sonra birkaç yıl reklam ajanslarında çalıştı ve birçok projenin yaratıcı ekibinde yer aldı.

Bahri Türk

1993'de Giresun'un Barça köyünde doğdum.Üniversiteye kadar Giresun'da eğitim gördüm.2011'de Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Hekimliğini kazanıp 2 yıl eğitim gördükten sonra 3.yılı Polonya'da geçirip kaldığım yerden devam etmek için Türkiye'ye döndüm.

Fikretcan Güç

Hasan Vıcıl

Giresun Tirebolu doğumlu yazar ilköğretimini Eymür İlköğretim Okulu'nda, lise eğitimini de Bulancak Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır ve şu an Erzurum Atatürk Üniversite'si İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisidir. Erasmus değişim programı ile Polonya'da eğitimine devam etmektedir. Ayrıca yazar tarihi, kültürel konular ve Batı edebiyatı ile ilgilenmektedir.

Zeynep D. Durmaz

01 Ocak 1992'de Ankara'da doğdu. Giresun Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü öğrencisidir. İlköğrenimimi Ankara'da tamamladı. Daha sonra Aydın'da Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nde okudu. 2013 yılında ikinci üniversite kapsamında Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünü bitirdi. Kitap okumak en büyük tutkusu, yazı yazmak ise vazgeçilmezidir. Geleceğin en iyi idari hakimi olacak.

Ali Önk

24/10/1994 Ankara-Altındağ doğumlu.
2001-2008 Yenimahalle Barbaros İlköğretim Okulu / Ankara
2008-2013 Yenimahalle Ticaret Meslek ve Anadolu Meslek Lisesi / Ankara
2013-2015 Üççamlar Doğal Kaynak Suları Halkla İlişkiler ve Tanıtım uzmanı / Ankara
2015-... Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi
( Tirebolu İletişim Fakültesi, Objektif Dergisi, Yazar )
( Giresun Blog, Yazar )

Mert Cansız

30 Nisan 1997'de Giresun'da doğdu. Giresun Anadolu Teknik Lisesi 'nde Web Programlama okuyan Mert Cansız , sosyal medyada Giresun'u önde tutmak için çalışmaktadır.

Tuğçe Kap

20 Temmuz 1994'te Giresun'da doğdum. İlköğretim ve lise eğitimimi Giresun'da tamamladım. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde okuyorum. Erasmus Programı ile Paris'te geçirdiğim dört aylık bir sürecin ardından İstanbul'daki eğitimime devam etmekteyim. Gezmek, görmek ve yazmaktan büyük keyif duyarım. Fanatik bir YGBS taraftarıyım.

Cihat Emen

Ocak 1991 Giresun doğumlu. Giresunsporlu. Şuanlık Düzce yaşıyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kamu yönetimi bölümü mezunu. Trabzon'da üniversite okumasının tek nedeni Trabzon’un Giresun’a olan yakınlığı. Babasının memuriyetinden dolayı 7 yaşından beri memleketinden uzak. Yeşilin yanına en fazla yakışan rengin beyaz olduğunu düşünüyor. En sevdiği Giresun türküsü Kâtip Şadi’den “Göreleden Ukarı”

Alican Aslan

1998 yılında Giresun‘da doğdu. İlköğrenimimi Giresun Bulancak Sabiha Raşit Özdemir ardından İzmir Karşıyaka Girne İlköğretim okuluna giderek tamamladı. Şu anda, Giresun Bulancak Ticaret Meslek Lisesi’nde Muhasebe ve Finansman alanında 11. sınıf öğrencisi olarak öğrenimine devam etmektedir. Bilgisayarla ilgili olarak web tasarım ve programlama öncelikli ilgi alanıdır.

Emre Erdemir

8 Nisan 1994 yılında Giresun'un Bulancak İlçesinde doğdu. Pazarsuyu İlköğretim okulundan mezun oldu. Liseyi Bulancak Anadolu Lisesi'nde tamamladı ve Ege Üniversitesi (İzmir) Halkla ilişkiler ve Tanıtım bölümünde eğitim hayatına devam etmekte. Eğitim aldığı sektörün dışında Fotoğrafçılık ve Edebiyatla ilgilenmektedir.

Esra Banu Aydemir

24 Şubat 1992 yılında İstanbul'da doğdum. Aslen Giresunluyum. Kocaeli Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünden mezun oldum. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler okumaktayım. Hobilerim arasında manga ve kitap okumak, resim çizmek, anime izlemek, hikaye yazmak büyük bir öneme sahiptir. Uzakdoğu ve Karadeniz kültür ve araştırmaları en büyük ilgi alanlarım arasına girer.

Uğur Hüseyin Çobanoğlu

Mücahid Kır

1995 yılında Giresun'da doğdu. İlkokul ve lise eğitimini Giresun'da aldı. 2013 yılında Üniversite eğitimi için Düzce'ye gitti. Şuan Düzce'de Bilgisayar Mühendisliği okuyor. Teknolojiyle yakından ilgili ve tipik bir Giresunlu ..

Merdan Oruçoğlu

Engin Akyüz

11 Haziran 1996 Yılında Giresun'da doğdu. İlköğrenimimi Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulunda tamamladı. Şuanda Giresun Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde Bilişim Teknolojileri - Web Tasarım bölümü okumaktadır. Video, kısa film, reklam türü işlere yoğun ilgisi var. Ayrıca şiir yazmak ve müzik dinlemek hayatının olmazsa olmazıdır.

Sezer Can Yavuz

1995 yılında Giresun Bulancak'ta doğdum.İlköğretimimi Bulancak Sabiha Raşit Özdemir İlköğretim okulunda tamamladıktan sonra Bulancak Sağlık Meslek Meslek Lisesinden mezun oldum. Sonrasında erken çalışma hayatına atılarak Acıbadem Sağlık Grubu Hastanelerinde Acil Tıp Teknisyeni olarak göreve başladım. Halen Acıbadem Atakent Hastanesinde görev yapmaktayım. Giresunlu olduğum için gurur duyuyorum.

Ümit Anaç

Kasımda aşk başkadır. Aşığı olduğum memleketim Giresun'un Espiye ilçesinde dünyaya geldim. Eğitim hayatım Espiye'de başladı ama sonrası Ankara'da devam etti. Üniversite eğitimimi Süleyman Demirel Üniversitesi Dramatik Yazarlık bölümünde aldım. Hobilerim kitap okumak, kum torbası yumruklamak, şiir yazmak

Bahar Aslan

12 Mart 1993 yılında Giresun'da doğdum ve büyüdüm. Hacettepe Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliği okuyorum. Sanatın her dalına ilgi duymama rağmen resim çizme alanında kendimi geliştirme fırsatı bulabildim. Kara kalem ve yağlı boya en büyük hobilerim arasında yer alır. Doğaya ve doğal olan her şeye hayranım. Aynı şekilde içten, samimi, farklı ve doğal insanlarla bir arada olmak beni çok mutlu eder. Özellikle etnik müzikler dinlemeye ve müzik üzerinden kendimce kültürel çözümlemeler yapmaya bayılırım.

Dinçer Yılmaz

16 Aralık 1993 İstanbul doğumlu ve aslen Giresunlu olan Dinçer, satış danışmanlığı yapan annenin ve belediye müfettişi babanın ilk çocuğu, bir erkek kardeşin abisidir. İlk ve orta okul eğitimini Hüseyin Cahit Yalçın İlköğretim Okulunda, lise eğitimini Aytaç Eruz Lisesinde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İktisat bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında kişisel gelişimi ve toplumuna faydalı olabilmek için Young Guru Academy'de 2013-2015 yılları arasında gönüllü olarak faaliyet yürütmenin yanı sıra, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının ve Sermaye Piyasası Kurulunun staj programlarında yer aldı. Bir süre Karadeniz Teknik Üniversitesinde İktisat Teorisi alanında yüksek lisans eğitimi gören Dinçer, günümüzde Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı bünyesinde Gelir Uzman Yardımcısı olarak görev almakta.

Site varsayılanı

shelliefairweath

Giresun Gençlik Merkezi

georgettafarrar

Selim Kır

Ben ne yazdım sen ne fehmettin bir garip efsanedir,,,,,

joycelyncommons

Ertuğrul Aydın

matthiasdespeiss

Gülşen Şahin

Oğuzhan Kültür

M. Fatih Küçükkara

Sibel Ulusoy

Erciyes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunuyum. Görele'de yaşıyorum. Giresun blog ailesine katkıda bulunmak için burdayım :)