Bizden Blog Etkinlikleri

Aşk’ın yazarı Sinan Yağmur Giresun’daydı

Sinan Yağmur - Giresun
Sinan Yağmur - Giresun
Bu sitedeki içerikler Gönüllü Giresun Blog yazarları tarafından hazırlanmaktadır. İçerikten dolayı giresunblog.com sorumlu tutulamaz. Siz de buraya tıklayarak Giresun Blog'da gönüllü yazar olabilirsiniz.
Sinan Yağmur - Giresun

Sinan Yağmur – Giresun

Aşk’ın Gözyaşları, Aşk’a Yolculuk, Aşk’ın Meali ve Kerbela gibi meşhur eserleriyle ilahi aşkı okuyucusuna sunan Sinan Yağmur, Sahafzade Kitabevi‘nin Giresun Blog desteğiyle organize ettiği imza günü kapsamında Giresun‘daydı.

Ücretsiz olarak düzenlenen etkinlikte, yüzlerce Giresunlu kitaplarını imzalattı ve ilk defa Sinan Yağmur ile tanışma fırsatı elde etti. Yarım saatlik bir söyleşinin de bulunduğu programımıza ilgi bir hayli yoğundu. Her bir kitabı ayrı ayrı, özenle imzalayan yazarımız, yaklaşık 5 saat boyunca kitabevinde kaldı. Etkinlik boyunca Yağmur‘a, ünlü yazar Uğur Babat da eşlik etti.

Giresun‘da karşılaştığı yoğun ilgiden bir hayli memnun kalan Sinan Yağmur, Giresun‘a tekrar geleceğinin de müjdesini verdi.

İlginizi çekebilir:  Giresunlu yazarlar Giresun Blog'dan canlı yayınla bir araya geldi!

Bu muazzam etkinliğin gerçekleşmesine vesile olan Sahafzade Kitabevi‘nin sahibi Fatma Civelekoğlu‘na teşekkürlerimi sunuyorum. Sahafzade Kitabevi‘nde bir önceki Canlı Yayın etkinliğimizi izlemiş miydiniz?

SİNAN YAĞMUR’UN GİRESUN’A MESAJI VAR

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın