Giriş Yap

Giresun Blog

Giresun Blog'da yazarlar Giresun'un tarihini, kültürünü, yaşamını, projelerini ve sorunlarını anlatıyor, sosyal medyada onbinlerle paylaşıyor.
Aşk’ın yazarı Sinan Yağmur Giresun’daydı

Aşk’ın yazarı Sinan Yağmur Giresun’daydı

Sinan Yağmur - Giresun
Sinan Yağmur – Giresun

Aşk’ın Gözyaşları, Aşk’a Yolculuk, Aşk’ın Meali ve Kerbela gibi meşhur eserleriyle ilahi aşkı okuyucusuna sunan Sinan Yağmur, Sahafzade Kitabevi‘nin Giresun Blog desteğiyle organize ettiği imza günü kapsamında Giresun‘daydı.

Ücretsiz olarak düzenlenen etkinlikte, yüzlerce Giresunlu kitaplarını imzalattı ve ilk defa Sinan Yağmur ile tanışma fırsatı elde etti. Yarım saatlik bir söyleşinin de bulunduğu programımıza ilgi bir hayli yoğundu. Her bir kitabı ayrı ayrı, özenle imzalayan yazarımız, yaklaşık 5 saat boyunca kitabevinde kaldı. Etkinlik boyunca Yağmur‘a, ünlü yazar Uğur Babat da eşlik etti.

Giresun‘da karşılaştığı yoğun ilgiden bir hayli memnun kalan Sinan Yağmur, Giresun‘a tekrar geleceğinin de müjdesini verdi.

Bu muazzam etkinliğin gerçekleşmesine vesile olan Sahafzade Kitabevi‘nin sahibi Fatma Civelekoğlu‘na teşekkürlerimi sunuyorum. Sahafzade Kitabevi‘nde bir önceki Canlı Yayın etkinliğimizi izlemiş miydiniz?

SİNAN YAĞMUR’UN GİRESUN’A MESAJI VAR

Bunu Paylaşın

Fatih Özdemir

Tüm Yazıları: Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 10 yıldır blog yazıyor, arada video çekiyor, her fırsatta geziyor ve freelance dijital projeler tasarlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.