Giriş Yap

Giresun Blog

Giresun Blog'da yazarlar Giresun'un tarihini, kültürünü, yaşamını, projelerini ve sorunlarını anlatıyor, sosyal medyada onbinlerle paylaşıyor.
Gaçun urdan Şampiyon geldi! #ŞampiyonGiresunspor

Gaçun urdan Şampiyon geldi! #ŞampiyonGiresunspor

Şampiyon Giresunspor! https://giresunblog.com/sampiyon-giresunspor-2014

Posted by Giresun Blog on 11 Mayıs 2014 Pazar

Giresun şampiyonluğu o kadar özlemiş ki, şehir bugün adeta bayram havasına girdi. 2. Lig’de mücadele eden takımımız Giresunspor, Yeni Malatyaspor karşısında aldığı galibiyetin ardından 1. Lig’e yükseldi. Şampiyonluk için adeta seferberlik ilan edilen Giresun’da coşkulu ortam geç saatlere kadar devam etti.

Giresunspor Şampiyon - Atatürk Meydanı
Giresunspor Şampiyon – Atatürk Meydanı

Giresun Atatürk Stadyumu‘nda oynanan maçın ardından, onbinlerce taraftar şehir merkezine aktı. Gazi Caddesi ve Atatürk Meydanı başta olmak üzere, her yer karnaval havasına dönüştü. Giresunspor teknik ekibi ve oyuncuları müsabakanın ardından Atatürk Meydanı‘na geldi. Meydana kurulan sahnede devam eden şampiyonluk kutlamaları, ara ara Kara Davut konseriyle devam etti.

Giresunspor Şampiyon - Gazi Caddesi
Giresunspor Şampiyon – Gazi Caddesi

Twitter’da “Şampiyon Giresunspor” kelimesi Trend Topic olarak Türkiye gündemine oturdu. Giresun Blog olarak Facebook ve Twitter sayfalarımızdan paylaştığımız şampiyonluk gönderileri yüzlerce kişi tarafından paylaşıldı. Şampiyonluk Giresun’a çok yakıştı!

Şimdilik 1. Lig, ama asıl hedef elbette Süper Lig! Giresunspor‘u tebrik eder, çifte şampiyonluk için YeşilGiresun Belediyespor basketbol takımımıza da başarılar dilerim.

Bunu Paylaşın

Fatih Özdemir

Tüm Yazıları: Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 10 yıldır blog yazıyor, arada video çekiyor, her fırsatta geziyor ve freelance dijital projeler tasarlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.