Gaçun urdan Şampiyon geldi! #ŞampiyonGiresunspor 1
Gezimingo

Gaçun urdan Şampiyon geldi! #ŞampiyonGiresunspor

2. Lig’de mücadele eden takımımız Giresunspor, Yeni Malatyaspor karşısında aldığı galibiyetin ardından 1. Lig’e yükseldi.

Şampiyon Giresunspor! https://giresunblog.com/sampiyon-giresunspor-2014

Posted by Giresun Blog on 11 Mayıs 2014 Pazar

Giresun şampiyonluğu o kadar özlemiş ki, şehir bugün adeta bayram havasına girdi. 2. Lig’de mücadele eden takımımız Giresunspor, Yeni Malatyaspor karşısında aldığı galibiyetin ardından 1. Lig’e yükseldi. Şampiyonluk için adeta seferberlik ilan edilen Giresun’da coşkulu ortam geç saatlere kadar devam etti.

Giresunspor Şampiyon - Atatürk Meydanı
Giresunspor Şampiyon – Atatürk Meydanı

Giresun Atatürk Stadyumu‘nda oynanan maçın ardından, onbinlerce taraftar şehir merkezine aktı. Gazi Caddesi ve Atatürk Meydanı başta olmak üzere, her yer karnaval havasına dönüştü. Giresunspor teknik ekibi ve oyuncuları müsabakanın ardından Atatürk Meydanı‘na geldi. Meydana kurulan sahnede devam eden şampiyonluk kutlamaları, ara ara Kara Davut konseriyle devam etti.

Giresunspor Şampiyon - Gazi Caddesi
Giresunspor Şampiyon – Gazi Caddesi

Twitter’da “Şampiyon Giresunspor” kelimesi Trend Topic olarak Türkiye gündemine oturdu. Giresun Blog olarak Facebook ve Twitter sayfalarımızdan paylaştığımız şampiyonluk gönderileri yüzlerce kişi tarafından paylaşıldı. Şampiyonluk Giresun’a çok yakıştı!

Şimdilik 1. Lig, ama asıl hedef elbette Süper Lig! Giresunspor‘u tebrik eder, çifte şampiyonluk için YeşilGiresun Belediyespor basketbol takımımıza da başarılar dilerim.

Minik uyarı: Gönüllü yazarımız tarafından yazılan bu içeriği yayınlayalı yaklaşık 6 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririz. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - Hakkımda: www.fozdemir.com/fatih-ozdemir

Yorum Bırakın