Öneriler

Pist İstiyorlar!

Garage28
Garage28
Yazan: Mert Cansız
Garage28

Garage28

Son yıllarda heves olmaktan çıkıp yaşam tarzı haline gelen otomobil modifikasyonu Giresun’da da yoğun ilgiye sahip. Kimisi ses sistemini değiştiriyor, kimisi egzozundan çıkan sesi arttırıyor, diğeri önden görünüşü değiştiriyor, kimisi yare daha çok yaklaştırıyor. Birde bunu yapanlar hep bir aradalar ve birbirlerine sürekli fikir vermekteler. Ancak yazılan cezalardan ve trafik polislerinin tavırlarından hiç mi hiç hoşnut değiller. Giresun’da Garage28’in öncülüğünü yaptığı modifiye grubunun tek isteği: Onlara ait bir alan

Çünkü otobanda araçlarının hızlarını denemeye kalktıkları anda çok büyük tehlikeye girmiş olmakla birlikte diğer sürücülerinde hayatlarını tehlikeye sokuyorlar. İstedikleri alanda ise  hafta’nın belirli günlerinde ve belirli saatlerinde düzenli bir şekilde araçlarını sergilemek. İsteyen kısa mesafeli hız denemesi (kontrollü) isteyen ise yüksek sesli müzik veya egzos patlatma vs. Bu aslında eskiden beri bir sorundu fakat son yıllarda araç sahiplerinin ilgisi artmaya başladı. Yetkililerin bu konuya daha duyarlı olması gerektiğini düşünüyorum.

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın

3 Yorum

  • Bu konulardan çok fazla görüyorum artık çok sıkıldım gidip alışveriş yapacağım. Buypasa diye biye bir site açılmış orayı bir ziyaret edeceğim isterseniz siz de deneyin. Sitesi buypasa.com ‘dur bence denemelisiniz.

%d blogcu bunu beğendi: