Paşakonağı'ndan dev bir Kar Festivali geçti! 1
Gezimingo

Paşakonağı’ndan dev bir Kar Festivali geçti!

Aylardır hazırlıkları devam eden Paşakonağı Yaylası Kar Festivali ve Off-Road Oyunları binlerce kişinin katılımıyla coşkuyla gerçekleşti.

Aylardır hazırlıkları devam eden Paşakonağı Yaylası Kar Festivali ve Off-Road Oyunları binlerce kişinin katılımıyla coşkuyla gerçekleşti. Festivale katılanlar unutulmaz anlar yaşadı. Eğlencenin doruğa ulaştığı festival, Paşakonağı Yaylası’nın tanıtımında büyük bir rol oynayacak.

Festivalden objektiflerimize yansıyan fotoğraflar için buraya tıklayın!

Festival kapsamında gerçekleşen Off-Road oyunlarının birincisi Fatsa Off-Road Kulübü oldu. Kar yağışına rağmen oldukça tatlı bir havanın hakim olduğu festivale Giresun Blog olarak takipçilerimizden oluşan toplam 32 kişilik bir ekiple katıldık. Ekibimizden 15 kişiye de Off-Road araçlarına binme ve Safari Turu deneyimi hediye ettik.

otobus

Yaptırdığımız “Kar Festivali Hatırası” çerçevesi ise festivalin en çok ilgi gören ögesi oldu. Giresun Blog olarak festivale yine damgamızı vurduk :)

Festivalin videosunu izlemek için buraya tıklayınız!

NOT: Festivalde çekildiğiniz fotoğrafları paylaşırken #giresunblog hashtagini ekleyin, yayınlayalım. Gönderilen fotoğrafları görmek için buraya tıklayın.

Böylesi doyasıya eğlendiğimiz festivalin gerçekleşmesinde etkin rol oynayan Giresun Turizm Altyapı Birliği Müdürü Sayın Tamer Uzuner’e, Giresun Valiliği’ne, festival alanına teşrif eden Sayın Milletvekilimiz Adem Tatlı’ya, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’a, Kovanlık Belediye Başkanı Mehmet Küçük’e, şehrimizde faaliyet gösteren Off-Road Kulüpleri’ne ve festivalimizi hınca hınç dolduran Giresunlu ve Ordululara, Giresun halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bu tür festivallerin Giresun’da arttırılmasını da temenni ediyorum.

Bir başka festivalde görüşmek üzere ;)

Festivalden objektiflerimize yansıyan fotoğraflar için buraya tıklayın!
Minik uyarı: Gönüllü yazarımız tarafından yazılan bu içeriği yayınlayalı yaklaşık 5 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririz. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - Hakkımda: www.fozdemir.com/fatih-ozdemir

7 yorum yapıldı