Giriş Yap

Giresun Blog

Giresun Blog'da yazarlar Giresun'un tarihini, kültürünü, yaşamını, projelerini ve sorunlarını anlatıyor, sosyal medyada onbinlerle paylaşıyor.
Paşakonağı’ndan dev bir Kar Festivali geçti!

Paşakonağı’ndan dev bir Kar Festivali geçti!

Aylardır hazırlıkları devam eden Paşakonağı Yaylası Kar Festivali ve Off-Road Oyunları binlerce kişinin katılımıyla coşkuyla gerçekleşti. Festivale katılanlar unutulmaz anlar yaşadı. Eğlencenin doruğa ulaştığı festival, Paşakonağı Yaylası’nın tanıtımında büyük bir rol oynayacak.

Festival kapsamında gerçekleşen Off-Road oyunlarının birincisi Fatsa Off-Road Kulübü oldu. Kar yağışına rağmen oldukça tatlı bir havanın hakim olduğu festivale Giresun Blog olarak takipçilerimizden oluşan toplam 32 kişilik bir ekiple katıldık. Ekibimizden 15 kişiye de Off-Road araçlarına binme ve Safari Turu deneyimi hediye ettik.

otobus

Yaptırdığımız “Kar Festivali Hatırası” çerçevesi ise festivalin en çok ilgi gören ögesi oldu. Giresun Blog olarak festivale yine damgamızı vurduk :)

NOT: Festivalde çekildiğiniz fotoğrafları paylaşırken #giresunblog hashtagini ekleyin, yayınlayalım. Gönderilen fotoğrafları görmek için buraya tıklayın.

Böylesi doyasıya eğlendiğimiz festivalin gerçekleşmesinde etkin rol oynayan Giresun Turizm Altyapı Birliği Müdürü Sayın Tamer Uzuner’e, Giresun Valiliği’ne, festival alanına teşrif eden Sayın Milletvekilimiz Adem Tatlı’ya, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’a, Kovanlık Belediye Başkanı Mehmet Küçük’e, şehrimizde faaliyet gösteren Off-Road Kulüpleri’ne ve festivalimizi hınca hınç dolduran Giresunlu ve Ordululara, Giresun halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bu tür festivallerin Giresun’da arttırılmasını da temenni ediyorum.

Bir başka festivalde görüşmek üzere ;)

Bunu Paylaşın

Fatih Özdemir

Tüm Yazıları: Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 10 yıldır blog yazıyor, arada video çekiyor, her fırsatta geziyor ve freelance dijital projeler tasarlıyorum.

Yorumlar (7)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.