Seyahat Ordu - Giresun Havalimanı Ordu-Giresun uçak biletleri cep yakıyor

Ordu-Giresun uçak biletleri cep yakıyor

-

Yıllardır beklenen ve açıldığı günden bu yana yoğun bir kullanım oranına ulaşan deniz üzerine kurulu Ordu-Giresun Havalimanı’na uçuş fiyatları cep yakıyor!

Her gün karşılıklı olarak Ankara, İstanbul Atatürk ve İstanbul Sabiha Gökçen uçuşları bulunan havalimanımızda boy gösteren tek havayolu şirketinin Türk Hava Yolları olmasından dolayı, rekabet ortamının oluşamıyor oluşu bilet fiyatlarına da yansıyor.

Ordu-Giresun uçak biletleri cep yakıyor 2

Ordu - Giresun Havalimanı
Ordu – Giresun Havalimanı

Samsun ve Trabzon’dan; İstanbul Sabiha Gökçen’e 70 TL’den başlayan fiyatlarla biletler bulunabilirken, Ordu-Giresun’da bu fiyat aylar öncesinden 180 TL’ye kadar çıkıyor.

Tam tamına 2 kat daha pahalı uçmak zorunda bırakılan çoğu Ordulu ve Giresunlu vatandaş, ucuz olmasından dolayı çevredeki havalimanlarını tercih ediyor. Özellikle çoğu üniversite öğrencisi yüksek fiyatlardan dolayı çevre havalimanlarını kullanmaya devam ediyor.

Rakip havayolu şirketlerinin şehrimize uçuşlarını bir an önce başlatmasını ve seferlerin sayısının artırılmasını diliyoruz. Bu sayede oluşacak olan rekabet ortamının bilet fiyatlarına da yansıyacağını düşünüyoruz. İyi uçuşlar!

Ordu-Giresun uçak biletleri cep yakıyor 3
Fatih Özdemirhttp://www.fozdemir.com
Giresun Blog Proje Yöneticisi - Hakkımda: www.fozdemir.com/fatih-ozdemir

13 YORUMLAR

  1. Fatih bey problem olarak gözüken bilet fiyatları gibi anlaşılmış. Ancak bilet fiyatlarının yüksek olması bir sonuçtür. Bu sonuca sebep olan Sorundan son bölümünde bahsetmiş siniz.
    Bilet fiyatları yüksek olması kaygı verici bir durum değil geçici bir problem çıktısıdır.
    Dolayısıyla hava limanına talep olduğu kanaati oluşmuş ek sefer olarak ilaveler farklı firmalar gelmesi anlamı analizini yapmak artık yetkililere düşmektedir.

  2. “….Özellikle maddi durumu iyi olmayan çoğu üniversite öğrencisi çevre havalimanlarını kullanmaya devam ediyor….” komik bir ifade olmuş.otobüse binsin o zaman. eskiden Ulusoy bile lükstü. hayırdır findik altın fiyatının yerine mi geçti de haberimiz yok!

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın

En Çok Yazanlar

Ordu-Giresun uçak biletleri cep yakıyor 18
19 YAZILAR11 YORUMLAR
Ordu-Giresun uçak biletleri cep yakıyor 20
13 YAZILAR7 YORUMLAR
Ordu-Giresun uçak biletleri cep yakıyor 21
12 YAZILAR1 YORUMLAR

En Çok Okunanlar

Ordu-Giresun uçak biletleri cep yakıyor 22

Giresun 2015 Tanıtım Filmi – Yeni Versiyon

21
Giresun Belediyesi tarafından hazırlanan Yaşatan ve Yaşayan Şehir: Giresun temalı tanıtım filmi gelen talepler doğrultusunda revize edilerek yeniden yayınlandı!

Bunlar da ilgini çekebilirSenin İçin
Sana özel öneriler

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Giresun Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.