Etkinlikler Giresun Üniversitesi Sorunlar

Giresun’un sorunlarıyla ilgili söz sahibi olmak için ankete katılın! (KÜSİ Projesi)

Minik uyarı: Gönüllü yazarımız tarafından yazılan bu içeriği yayınlayalı yaklaşık 4 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririz. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.
Direkt ankete gitmek için tıklayınız

Giresun’daki Kamu, Üniversite ve Sanayi işbirliğinin sağlanması ve bu yöndeki problemlerin konuşulması adına 16 Eylül’de Giresun Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan KÜSİ Bilgilendirme ve Eğitim Semineri öncesi, Giresun Blog olarak Giresun Üniversitesi ARGE Koordinatörlüğü işbirliği ile halka açık bir anket yapma kararı aldık.

Yapmış olduğumuz tek soruluk anket ile halkın gözüyle Giresun’un en büyük probleminin ne olduğunu araştırmak istiyoruz. Bu yüzden siz değerli Giresunluların fikri şehrimizin geleceği için çok önemli. Soruyoruz: Sizce Giresun’un en büyük sorunu nedir? En fazla 3 sorunu seçerek ankete katılabilir, sorununuz listede yoksa “diğer” bölümünden bize yazabilirsiniz. Anketin sonuçları Giresun Üniversitesi’nde; Belediye Başkanları, Kaymakamlar, Kamu Kuruluşları, Meslek Örgütleri ve STK’ların katılacağı büyük seminerde halkın seçtiği şehrin en önemli sorunu paylaşılacaktır.

Şehriniz için söz sırası şimdi sizde! Haydi oylayın;


Giresun Üniversitesi (GRÜ), AR-GE Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Osman Sirkeci ve Uzman Adem Usta tarafından yürütülen Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği (KÜSİ) projesi ile üniversite-toplum ilişkilerinin geliştirilmesini amaçlayan ve 2015-2019 stratejik planı çerçevesinde yer alan program çerçevesinde Karadeniz Bölgesi ve özellikle Giresun’daki kamu kurumları, meslek örgütleri ve sivil toplum kuruluşları ile karşılıklı işbirliği girişimleri yürütüyor.

KÜSİ (Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği) Çalışma Takvimi

-Eğitim Semineri / Tarih: 16.09.2015 Çarşamba / Saat: 10.00 – 12.00 / Yer: Güre Yerleşkesi Rektörlük Konferans Salonu
-Çalıştay / Tarih: 07-08.10.2015 (İki Gün) / Saat: 09.00-16.00 / Yer: Güre Yerleşkesi Rektörlük Konferans Salonu

İrtibat:
– Yrd. Doç. Dr. Osman SİRKECİ (0454 310 53 31 – osman.sirkeci@giresun.edu.tr)
– Uzman Adem USTA (0454 310 11 24 – adem.usta@giresun.edu.tr)

Minik uyarı: Gönüllü yazarımız tarafından yazılan bu içeriği yayınlayalı yaklaşık 4 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririz. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.