Blog Etkinlikleri

Hayrettin Orhanoğlu ve Serkan Türk Giresun’da Okurlarla Buluştu

Bu sitedeki içerikler Gönüllü Giresun Blog yazarları tarafından hazırlanmaktadır. İçerikten dolayı giresunblog.com sorumlu tutulamaz. Siz de buraya tıklayarak Giresun Blog'da gönüllü yazar olabilirsiniz.

SahafZade Kitabevi düzenlediği Okur Buluşmaları kapsamında Hayrettin Orhanoğlu ve Serkan Türk’ü Giresun’da okurlarla buluşturdu.

“Adımı Aşk Verdi” ve “Yolculuk Risalesi” adlı iki kitabı yıl içinde yayınlanan Hayrettin Orhanoğlu ve “Uzak Yaz”,” Tanrı’nın Yalnız Kırları”,“Her Şeyin Güzel Olma Nedenleri “  gibi öykü ve şiir kitaplarıyla tanınan Serkan Türk’ün yazma serüvenlerinden yola çıkarak yaptıkları söyleşiye sorularıyla katılan okurlar keyifli dakikalar yaşadı.

Daha önceki aylarda Güray Süngü, Kenan Sarıalioğlu ve Sinan Yağmur gibi tanınan yazarları ağırlayan SahafZade Kitabevi Giresun Kültür Sanat hayatına önemli katkılar yapıyor. Giresun Blog olarak Sahafzade Kitabevi’ne olan sonsuz desteğimiz durmadan devam ediyor.

Güzel bir katılımla gerçekleşen söyleşinin sonunda şair ve yazarlar okurlar için kitaplarını imzaladı. Sahafzade Kitabevi’ndeki gelecek etkinlikleri Giresun Blog üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Fatih Özdemir ile Giresun Blog röportajı
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın