Bizden Hayatım Giresun, Rehberim Giresun Blog!

Hayatım Giresun, Rehberim Giresun Blog!

-

Herkesin kendine özgü bir Giresun‘u var. Farklılıklar olmasa, bu şehir zaten anlamlanamazdı. Sıradanlaşırdı… Biz Giresun Blog‘da kendi Giresun’umuzu size aktarmaya çalışıyoruz. Bunun yanında, bir de reklam filmi çekerek Giresun‘a başka şehirlerden ziyarete gelenlerin de Giresun‘unu size aktarmak istedik. Giresun Blog yardımıyla şehrimizi ziyarete gelen çiftimiz, Giresun‘da çok keyifli zamanlar yaşadılar.

HAYATIM GİRESUN, REHBERİM GİRESUN BLOG

“Hayatım Giresun, Rehberim Giresun Blog” temalı reklam filmimizin çekimleri Mojo Films ekibi tarafından gerçekleştirildi. Giresun’un kültürel ve tarihi mekanlarının yanı sıra Kazancılar Yokuşu’ndaki Lonca Butik Oteli, Atatürk Meydanı’ndaki Şehr-i Lezzet Restoranı ve CMN Proje Danışmanlık Ofisi de mekan olarak kullanıldı. Katkılarından dolayı; Mojo Films Ekibi’ne (Engin Akyüz, Yüksel Karaca, Bahadır Can Uzun, Sercan Özaydın), Lonca Butik Oteli’ne, Şehr-i Lezzet Restoranı’na, CMN Proje Danışmanlık Ofisi’ne, Güneş Ticaret Arçelik’e, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Giresun Müze Müdürlüğü’ne, Oyuncularımız Şenol Yalçın ve Kübra Bacınoğlu’na, Giresun Belediyesi’ne ve Giresun EML Sinema Kulübü’ne çok teşekkür ediyoruz!

Hayatım Giresun, Rehberim Giresun Blog! 2
Fatih Özdemirhttp://www.fozdemir.com
Giresun Blog Proje Yöneticisi - Hakkımda: www.fozdemir.com/fatih-ozdemir

8 YORUMLAR

  1. Giresun uşakları mecrada fark yaratmaya devam ediyorlar. Blogger adayı olarak bu ekibin başındaki elebaşı: idealist, sıfır ego sahibi, paylaşımcı Fatih Özdemir hocanın yardımları için ayrıca teşekkür ederim.

  2. O halde sitenin bir yazarı ve yönetici yrd. olarak ilk yorum benden olsun. Gerçekten mükemmel bir reklam filmi olmuş. Giresun’u gezmeye gelecekler için çok da güzel ve kısa bir tanıtım filmi. Ellerinize sağlık çocuklar. İnşallah daha da fazlasıyla devam ederiz :)

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın

En Çok Yazanlar

Hayatım Giresun, Rehberim Giresun Blog! 11
19 YAZILAR11 YORUMLAR
Hayatım Giresun, Rehberim Giresun Blog! 13
13 YAZILAR7 YORUMLAR
Hayatım Giresun, Rehberim Giresun Blog! 14
12 YAZILAR1 YORUMLAR

En Çok Okunanlar

Hayatım Giresun, Rehberim Giresun Blog! 15

Giresun 2015 Tanıtım Filmi – Yeni Versiyon

21
Giresun Belediyesi tarafından hazırlanan Yaşatan ve Yaşayan Şehir: Giresun temalı tanıtım filmi gelen talepler doğrultusunda revize edilerek yeniden yayınlandı!

Bunlar da ilgini çekebilirSenin İçin
Sana özel öneriler

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Giresun Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.