Giriş Yap

Giresun Blog

Giresun Blog'da yazarlar Giresun'un tarihini, kültürünü, yaşamını, projelerini ve sorunlarını anlatıyor, sosyal medyada onbinlerle paylaşıyor.
Hayatım Giresun, Rehberim Giresun Blog!

Hayatım Giresun, Rehberim Giresun Blog!

Herkesin kendine özgü bir Giresun‘u var. Farklılıklar olmasa, bu şehir zaten anlamlanamazdı. Sıradanlaşırdı… Biz Giresun Blog‘da kendi Giresun’umuzu size aktarmaya çalışıyoruz. Bunun yanında, bir de reklam filmi çekerek Giresun‘a başka şehirlerden ziyarete gelenlerin de Giresun‘unu size aktarmak istedik. Giresun Blog yardımıyla şehrimizi ziyarete gelen çiftimiz, Giresun‘da çok keyifli zamanlar yaşadılar.

HAYATIM GİRESUN, REHBERİM GİRESUN BLOG

“Hayatım Giresun, Rehberim Giresun Blog” temalı reklam filmimizin çekimleri Mojo Films ekibi tarafından gerçekleştirildi. Giresun’un kültürel ve tarihi mekanlarının yanı sıra Kazancılar Yokuşu’ndaki Lonca Butik Oteli, Atatürk Meydanı’ndaki Şehr-i Lezzet Restoranı ve CMN Proje Danışmanlık Ofisi de mekan olarak kullanıldı. Katkılarından dolayı; Mojo Films Ekibi’ne (Engin Akyüz, Yüksel Karaca, Bahadır Can Uzun, Sercan Özaydın), Lonca Butik Oteli’ne, Şehr-i Lezzet Restoranı’na, CMN Proje Danışmanlık Ofisi’ne, Güneş Ticaret Arçelik’e, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Giresun Müze Müdürlüğü’ne, Oyuncularımız Şenol Yalçın ve Kübra Bacınoğlu’na, Giresun Belediyesi’ne ve Giresun EML Sinema Kulübü’ne çok teşekkür ediyoruz!

Bunu Paylaşın

Fatih Özdemir

Tüm Yazıları: Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 10 yıldır blog yazıyor, arada video çekiyor, her fırsatta geziyor ve freelance dijital projeler tasarlıyorum.

Yorumlar (8)

 • Pingback: Giresun Blog’un 2014 yılı dolu dolu geçti - Giresun Blog

 • Senol Düme
  30 Ocak 2015 at 09:29 Reply

  Harikasiniz

 • Anonim
  15 Haziran 2014 at 04:35 Reply

  güzel :)

 • Hakan
  14 Haziran 2014 at 23:47 Reply

  Giresun için yaptığınız paylaşımları severek takip ediyoruz :)

 • tanglay
  27 Mart 2014 at 00:46 Reply

  Giresun uşakları mecrada fark yaratmaya devam ediyorlar. Blogger adayı olarak bu ekibin başındaki elebaşı: idealist, sıfır ego sahibi, paylaşımcı Fatih Özdemir hocanın yardımları için ayrıca teşekkür ederim.

 • Anonim
  26 Mart 2014 at 23:18 Reply

  Çok güzel çalışılmış. Tebrikler

 • Furkan Özcan
  26 Mart 2014 at 18:59 Reply

  O halde sitenin bir yazarı ve yönetici yrd. olarak ilk yorum benden olsun. Gerçekten mükemmel bir reklam filmi olmuş. Giresun’u gezmeye gelecekler için çok da güzel ve kısa bir tanıtım filmi. Ellerinize sağlık çocuklar. İnşallah daha da fazlasıyla devam ederiz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.