Giriş Yap

Giresun Blog nedir?

Kirazın anavatanı, fındığın başkenti; en uzun yaşanan  şehir Giresun’umuz; Karadeniz’de bir ilki yaşıyor. Türkiye’nin profesyonel anlamda yönetilen ilk ve tek şehir blog sitesi Giresun Blog; şehrimizi sosyal ve kültürel anlamda canlandırmayı, internet ortamındaki Giresunlu bilincini arttırmayı ve sosyal medya üzerinde Giresun farkındalığı hedeflemektedir.

Giresun Blog; Giresun’u harekete geçirmek için çalışıyor! Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip edin!

Giresun Blog projemiz kapsamında; Giresun’un gündemi, sorunları, mekanları, etkinlikleri ve kültürel özellikleri gibi belirlenmiş kategoriler bünyesinde giresunblog.com yazarlarının yazdığı yazıları, belirli kontrollerden geçirdikten sonra burada yayınlıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızda ise her gün Giresun ile ilgili ilginizi çekecek içerikler paylaşıyoruz. Ayrıca şehirlerde çeşitli etkinlikler de gerçekleştiriyoruz.

Şaşıracaksınız, ama burada siyasete asla yer yok. 28 Mayıs 2013’te kurulan Giresun Blog sadece bir blog sitesi olarak kalmayıp şehrin en önemli medya platformu haline gelmiştir.

Giresun’un tanıtılmasında büyük bir etmen olan projemize destek olarak daha fazla büyümemizde ve şehrimizi daha fazla kişiye ulaştırmamıza yardımcı olmanız için 2 seçeneğimiz var: Giresun Gönüllüsü olarak yaptığımız çalışmalarda yer alabilir, Giresunblog.com Yazarı olarak da projemize içerik sağlayabilirsiniz.