Giriş Yap

Giresun Blog

Giresun Blog'da yazarlar Giresun'un tarihini, kültürünü, yaşamını, projelerini ve sorunlarını anlatıyor, sosyal medyada onbinlerle paylaşıyor.
Dün gece #GiresunluTakipleșiyor ile Twitter’da Dünya gündemine oturduk

Dün gece #GiresunluTakipleșiyor ile Twitter’da Dünya gündemine oturduk

Giresun Blog Twitter
Giresun Blog Twitter

Türkiye’nin dört bir yanındaki Giresunlular dün gece bir başarıya daha imza attı. #GiresunluTakipleşiyor etiketine atılan tweetler onbinlerce sayıya ulaşınca ilk önce Türkiye, daha sonra da Dünya gündemine oturduk.

Aslında bu başarı Giresunlu‘nun ilk deneyimi değil. Daha önceden Kapalı Spor Salonu yapılması için de #Sığmıyoruz diyerek TT olmuştuk. Fakat salon yapılacak sözü almamıza rağmen, henüz şehirde çakılı bir çivi yok : ) Herneyse…

Giresun Blog olarak Giresun‘u internet ortamında yeni bir imaja sokmaya çalıştığımız şu günlerde böyle bir çalışmayı yakından takip etmek ve desteklememek elbette olmazdı.

Ayrıca dün gece yapılan takipleşme sırasında @giresunblog Twitter hesabına atılan mentionlar için de herkese teşekkür ediyoruz.

Bu tür çalışmaların çok yakında devam edeceğini ve Giresun‘u Twitter Trendlerinde, hatta sosyal medyanın genelinde daha sık göreceğimizin de teminatını şimdiden verelim.

İŞTE DÜN ATILAN TWEETLERDEN BAZILARI

 

Bunu Paylaşın

Fatih Özdemir

Tüm Yazıları: Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 10 yıldır blog yazıyor, arada video çekiyor, her fırsatta geziyor ve freelance dijital projeler tasarlıyorum.

Yorumlar (3)

 • Anonim
  16 Aralık 2013 at 09:45 Reply

  Mert Cansız ‘ın işi..

 • Anonim
  15 Aralık 2013 at 15:30 Reply

  ben de epey tweet attım geçen gece,Giresun’umuzun adını böyle aktif olarak görmek harika :)

 • Anonim
  14 Aralık 2013 at 21:34 Reply

  Tagi kim actiysa helal olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.