Bizden Tanıtıcı İçerik Giresun'da İngilizcemi nasıl geliştiririm?

Giresun’da İngilizcemi nasıl geliştiririm?

-

Türkçe’nin yanında ikinci bir dil daha bilmenin gerekliliği artık herkes tarafından bilinen bir gerçek. Bu gereklilikte akla gelen ilk seçenek evrenselliği nedeniyle İngilizce oluyor. Eğer sizin de İngilizce seviyenizi geliştirme ya da temelinden yetişerek öğrenme gibi bir niyetiniz varsa bu yazımız tam size göre!

En iyi dil öğrenme yöntemlerinin başında o dili konuşan insanlarla birlikte vakit geçirerek pratik yapmak geliyor. Giresun’da bunu mümkün kılan bazı alternatifler mevcut. En önemli alternatif elbette ki şehrimizin kültürel ve doğal güzelliklerini ziyarete gelen turistler. İnternet ortamındaki bazı siteler Giresun’a gelen turistlerle buluşmanızı ve onlara Giresun seyahati boyunca eşlik etmenizi sağlayabiliyor.

Giresun'da İngilizcemi nasıl geliştiririm? 2

Eğer bunu yapabilecek kadar kendinize güvenmiyorsanız bir diğer alternatif, kuşkusuz sağlam bir dil eğitimi almaktan geçiyor. İşte tam da bu noktada karşımıza Amerikan Kültür Dil Kursları çıkıyor. Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil kursları olan Amerikan Kültür’ün bir şubesi de Giresun’da bulunuyor.

2015-2016 yeni dönem hafta sonu sabah ve öğlen grubundaki çocuklarımızın Amerikan Kültür’de ilk günleri..Hepsine başarı dolu bir dönem diliyoruz :)”First Day Of American Culture”

Posted by Giresun Amerikan Kültür on 12 Ekim 2015 Pazartesi

Eğitimde 100. yılını geride bırakan Amerikan Kültür, yıllardır Giresun’da da hizmet veriyor. İnteraktif öğrenme çözümlerinin yanı sıra, teknolojiyi de kullanan Amerikan Kültür; derslerin dışında da İngilizce’nizi geliştirmenize yönelik fırsatları size ücretsiz olarak sunuyor. Üstelik şimdi 2 kur alırsanız, 1 kur da hediye edilecek.  Giresun Üniversitesi öğrencilerine de özel indirim ve ödeme seçenekleri sunan Amerikan Kültür’ün yeni yıl eğitim dönemi artık başlıyor.

Hangi dil seviyesinde olduğunuzu bilmiyorsanız Giresun Blog olarak size bir sürprizimiz var. Aşağıdaki formu doldurarak dil seviyenizi ücretsiz olarak ölçtürebilirsiniz. Telefon numaranızı bıraktığınızda Amerikan Kültür yetkilileri size ulaşacak ve davet edecek.

Amerikan Kültür Giresun Şubesi Fatih Caddesi’nde Giresun Belediyesi’nin arkasında bulunuyor. İrtibat için 0454 214 00 88 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Giresun'da İngilizcemi nasıl geliştiririm? 3
Fatih Özdemirhttp://www.fozdemir.com
Giresun Blog Proje Yöneticisi - Hakkımda: www.fozdemir.com/fatih-ozdemir

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın

En Çok Yazanlar

Giresun'da İngilizcemi nasıl geliştiririm? 5
19 YAZILAR11 YORUMLAR
Giresun'da İngilizcemi nasıl geliştiririm? 7
13 YAZILAR7 YORUMLAR
Giresun'da İngilizcemi nasıl geliştiririm? 8
12 YAZILAR1 YORUMLAR

En Çok Okunanlar

Giresun'da İngilizcemi nasıl geliştiririm? 9

Giresun 2015 Tanıtım Filmi – Yeni Versiyon

21
Giresun Belediyesi tarafından hazırlanan Yaşatan ve Yaşayan Şehir: Giresun temalı tanıtım filmi gelen talepler doğrultusunda revize edilerek yeniden yayınlandı!

Bunlar da ilgini çekebilirSenin İçin
Sana özel öneriler

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Giresun Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.