Giriş Yap

Giresun Blog

Giresun Blog'da yazarlar Giresun'un tarihini, kültürünü, yaşamını, projelerini ve sorunlarını anlatıyor, sosyal medyada onbinlerle paylaşıyor.
Giresun’da İngilizcemi nasıl geliştiririm?

Giresun’da İngilizcemi nasıl geliştiririm?

Türkçe’nin yanında ikinci bir dil daha bilmenin gerekliliği artık herkes tarafından bilinen bir gerçek. Bu gereklilikte akla gelen ilk seçenek evrenselliği nedeniyle İngilizce oluyor. Eğer sizin de İngilizce seviyenizi geliştirme ya da temelinden yetişerek öğrenme gibi bir niyetiniz varsa bu yazımız tam size göre!

En iyi dil öğrenme yöntemlerinin başında o dili konuşan insanlarla birlikte vakit geçirerek pratik yapmak geliyor. Giresun’da bunu mümkün kılan bazı alternatifler mevcut. En önemli alternatif elbette ki şehrimizin kültürel ve doğal güzelliklerini ziyarete gelen turistler. İnternet ortamındaki bazı siteler Giresun’a gelen turistlerle buluşmanızı ve onlara Giresun seyahati boyunca eşlik etmenizi sağlayabiliyor.

Eğer bunu yapabilecek kadar kendinize güvenmiyorsanız bir diğer alternatif, kuşkusuz sağlam bir dil eğitimi almaktan geçiyor. İşte tam da bu noktada karşımıza Amerikan Kültür Dil Kursları çıkıyor. Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil kursları olan Amerikan Kültür’ün bir şubesi de Giresun’da bulunuyor.

2015-2016 yeni dönem hafta sonu sabah ve öğlen grubundaki çocuklarımızın Amerikan Kültür’de ilk günleri..Hepsine başarı dolu bir dönem diliyoruz :)”First Day Of American Culture”

Posted by Giresun Amerikan Kültür on 12 Ekim 2015 Pazartesi

Eğitimde 100. yılını geride bırakan Amerikan Kültür, yıllardır Giresun’da da hizmet veriyor. İnteraktif öğrenme çözümlerinin yanı sıra, teknolojiyi de kullanan Amerikan Kültür; derslerin dışında da İngilizce’nizi geliştirmenize yönelik fırsatları size ücretsiz olarak sunuyor. Üstelik şimdi 2 kur alırsanız, 1 kur da hediye edilecek. Giresun Üniversitesi öğrencilerine de özel indirim ve ödeme seçenekleri sunan Amerikan Kültür’ün yeni yıl eğitim dönemi artık başlıyor.

Hangi dil seviyesinde olduğunuzu bilmiyorsanız Giresun Blog olarak size bir sürprizimiz var. Aşağıdaki formu doldurarak dil seviyenizi ücretsiz olarak ölçtürebilirsiniz. Telefon numaranızı bıraktığınızda Amerikan Kültür yetkilileri size ulaşacak ve davet edecek.

Amerikan Kültür Giresun Şubesi Fatih Caddesi’nde Giresun Belediyesi’nin arkasında bulunuyor. İrtibat için 0454 214 00 88 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bunu Paylaşın

Fatih Özdemir

Tüm Yazıları: Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 10 yıldır blog yazıyor, arada video çekiyor, her fırsatta geziyor ve freelance dijital projeler tasarlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.