Giriş Yap

Giresun Blog

Giresun Blog'da yazarlar Giresun'un tarihini, kültürünü, yaşamını, projelerini ve sorunlarını anlatıyor, sosyal medyada onbinlerle paylaşıyor.
Azerbaycanlı öğrencilerden Giresun On/Off Çalışması

Azerbaycanlı öğrencilerden Giresun On/Off Çalışması

Giresun Üniversitesi’nde eğitim gören iki genç Azerbaycanlı öğrenci Giresun’un farklı mekanlarından kısa görüntüler alarak hoş bir On/Off çalışması oluşturdu.

Bunu Paylaşın

Giresun Blog

Tüm Yazıları: Giresun Blog

Giresun Blog, şimdi Giresun'u keşfedebileceğiniz kapsamlı bir şehir rehberine dönüştü. Mekanları keşfedin, yazıları okuyun ve alışveriş yapın!

Yorumlar (4)

 • Burak Güldü
  22 Ekim 2015 at 19:40 Reply

  gerizekalılar. horoz çükü kadar beyinleriyle alttan alttan mesaj veriyorlar, pislik yuvanıza en kısa sürede geri dönmeniz dileğimle.

 • Burak Güldü
  22 Ekim 2015 at 22:32 Reply

  Gereksiz iki zibidi gelip yamuk Türkçesi ile Atatürk heykeli görseline Osmanlı tokadı vurdu.. ay çok şirin!. bi siktir olup gidin yahu. ancak gider hdp binası taşlarsınız.. güzel islam ordusu sevgi pıtırcıkları sizi.. içinizdeki bölücüleri ayıklayın önce.. osmanlı gibi yaşamak isteyen osmanlı hayranları ortadoğu’da okusunlar gidip.. bir de böyle gerizekalıları iş yapmışlar gibi güzelleştirmeyin.

 • Sedef Çiftoğlu
  22 Ekim 2015 at 20:37 Reply

  Klibi izledim .İyi güzel de , Giresun’ da ” Kafkas İslam Ordusu Meydanı” isminde bir meydan mı var ?Ne alaka ???

 • fatma şahin
  15 Nisan 2015 at 11:09 Reply

  Bilmiyorum benzerleri var mı ama resmen bir ilk! Giresun’un böyle güzel bi videosu olduğunu bilmiyordum. Kardeş ülke gençlerine teşekkürler. Bunu size yaptıran neydi bilmiyorum ama…. işte Giresun böyle bi şey :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.