Giresun’un ilk fanzini “Çok Yanlış” çıktı

Minik uyarı: Gönüllü yazarımız tarafından yazılan bu içeriği yayınlayalı yaklaşık 4 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririz. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Okuyucuya Not: Giresun’da çıkarılan bu fanzinin giresunblog.com ile ilgisi bulunmamaktadır. Bu tanıtıcı yazı, çıkarılan fanzinin mimarlarından biri olan bir Giresun Blog yazarı tarafından yazılmıştır.

Çok Yanlış diyebilmek için yanılmışlıklarımızı toplayarak yürümeye başladık. Hayatımızın her alanında doğru ilerlemeyemediğimizi, bir çok sorunla karşı karşıya olduğumuzu fark ediyor ve edebi olarak cevaplar sunuyoruz. Geçmişte yaşanan acılarımız, kırgınlıklarımız bizi biz yapan değerlerimizle yeni bir dünya yarattık. Küçük dünyamızın anahtarı,özgün kalemlerin nabzını tutmaya sizlerin beğenisine kavuşmaya adanmış duygusal yoğunluk ve içerikle ‘Çok Yanlış’ dergisine hoşgeldiniz..
Ülkeyi sanat kurtaracak !

Düşünen, sorgulayan, okuyan bireyler çizgisinden uzaklaşarak kitap,dergi,gazete, okuma alışkanlığını yitiren sosyal medyanın elinde kukla gibi oynatılan bireyler halinin alınıyor olması sizce de ‘Çok Yanlış’ Değil midir??

Toplumun kanseri haline dönüşen bu duruma, sanatın keskin ölçüsüyle dur demek isteyen ‘Çok Yanlış’ ekibi sizleri okumaya, düşünmeye ve sorgulamaya davet ediyor.

‘’Doğru Bildiklerimizden Başlıyoruz
Yeni Doğrularımızın Altını Çiziyoruz’’

Bu cümlelerle başladık fanzinimize. Bir kaç edebiyat sever arkadaş bir araya gelip ne yapalım dedik. Birikmişler vardı. Anlatılacak onlarca hikaye ve yazılacak şiir. Biz çok olmak istemedik. Çok yanlışlarımızla ilerlemeye karar verip en doğrusu dediklerimizi yazdık. Evet Giresun’da fanzin çıkarmayı başardık. İlk edebiyat fanzini. İçerik belki kısır ama bu daha başlangıç ve yazmaya devam dedik. Yeni sayımız için şimdiden yazılarımızı içeriklerimizi belirledik. Eğer sizde bu fanzinde bir katkım olsun diyorsanız Facebook’tan “Çok Yanlış” sayfasını takipleyebilir ve yazarlık için mesaj atabilirsiniz. Aynı zamanda Sahafzade Kitabevi’nden fanzinimize ulaşabilirsiniz.

Giresun Fanzin - Çok Yanlış

Çok yanlış diye nitelendirdiğimiz her şey bu fanzinde. Doğrularımıza ya da doğru bildiklerimize ya da en basitinden yanlışlarımıza ortak olmaz istemez misiniz?

Minik uyarı: Gönüllü yazarımız tarafından yazılan bu içeriği yayınlayalı yaklaşık 4 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririz. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.