Giresun Blog artık Bundle’dan da takip edilebilecek

Haber takip uygulaması Bundle’da artık Giresun Blog da yer alıyor. Uygulamayı indirdikten sonra “Yaşam” kategorisi altındaki Giresun Blog’u takip edebilir ve son yazılara cep telefonunuzdan anında ulaşabilirsiniz.

Giresunluların sesini duyurmasını sağlamaktan ve buna öncülük etmekten dolayı oldukça gururluyuz. Biliyorsunuz ki Giresun’u seven herkes burada bir şeyler yazıp çizebiliyor.

Şehrimiz için oldukça önem taşıyan bu platformu daha ulaşılabilir hale getirmek için çok uğraşıyoruz. Her ne kadar Facebook, Twitter ve Instagram‘de aktif bir takipçi kitlemiz bulunsa da, yazılan yazılardan anında haberdar olabilmenizi sağlama alternatiflerini her geçen gün artırıyoruz.

Bunun için çıkarmış olduğumuz Giresun Blog Android Uygulamasının yüzlerce kişi tarafından indirilmesi sizlerin bu takip ihtiyacının ne denli büyük olduğunu ortaya koyuyor. Fakat IOS işletim sistemli telefona sahip hemşehrilerimiz bizi takip etmede biraz zorlanıyorlar.

Biz IOS için de bir uygulama çıkarana kadar, sizlere takip edebilmeniz için birçok alternatif sunmak için çalışmalara başladık. Bunlardan biri ise size bu yazımda tanıtacağım Bundle uygulaması

Türkiye’den çıkan ve dünyaya açılmayı planlayan bu haber takip uygulamasında artık Giresun Blog da yer alıyor. Uygulamayı indirdikten sonra “Yaşam” kategorisi altındaki Giresun Blog’u takip edebilir ve son yazılara cep telefonunuzdan anında ulaşabilirsiniz. (Unutmayın! Her ne kadar çok kişi takip ederse, Giresun adı ulusal anlamda o kadar yukarıya çıkacak. Birnevi şehrimizi tanıtım fırsatı olarak da görebilirsiniz)

App Store linki / Google Play Store linki

Ayrıca bana ait bir diğer blog olan “Fozdemir Blog“u da yine aynı şekilde Bundle’da “Yaşam” kategorisi altında takip edebilirsiniz.

Giresun sevgisiyle kalın, görüşmek üzere!

Minik uyarı: Gönüllü yazarımız tarafından yazılan bu içeriği yayınlayalı yaklaşık 4 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririz. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - Hakkımda: www.fozdemir.com/fatih-ozdemir

4 yorum yapıldı