Bizden Giresun Blog artık Bundle'dan da takip edilebilecek

Giresun Blog artık Bundle’dan da takip edilebilecek

-

Giresunluların sesini duyurmasını sağlamaktan ve buna öncülük etmekten dolayı oldukça gururluyuz. Biliyorsunuz ki Giresun’u seven herkes burada bir şeyler yazıp çizebiliyor.

Şehrimiz için oldukça önem taşıyan bu platformu daha ulaşılabilir hale getirmek için çok uğraşıyoruz. Her ne kadar Facebook, Twitter ve Instagram‘de aktif bir takipçi kitlemiz bulunsa da, yazılan yazılardan anında haberdar olabilmenizi sağlama alternatiflerini her geçen gün artırıyoruz.

Giresun Blog artık Bundle'dan da takip edilebilecek 2

Bunun için çıkarmış olduğumuz Giresun Blog Android Uygulamasının yüzlerce kişi tarafından indirilmesi sizlerin bu takip ihtiyacının ne denli büyük olduğunu ortaya koyuyor. Fakat IOS işletim sistemli telefona sahip hemşehrilerimiz bizi takip etmede biraz zorlanıyorlar.

Biz IOS için de bir uygulama çıkarana kadar, sizlere takip edebilmeniz için birçok alternatif sunmak için çalışmalara başladık. Bunlardan biri ise size bu yazımda tanıtacağım Bundle uygulaması

Türkiye’den çıkan ve dünyaya açılmayı planlayan bu haber takip uygulamasında artık Giresun Blog da yer alıyor. Uygulamayı indirdikten sonra Yaşam” kategorisi altındaki Giresun Blog’u takip edebilir ve son yazılara cep telefonunuzdan anında ulaşabilirsiniz. (Unutmayın! Her ne kadar çok kişi takip ederse, Giresun adı ulusal anlamda o kadar yukarıya çıkacak. Birnevi şehrimizi tanıtım fırsatı olarak da görebilirsiniz)

App Store linki / Google Play Store linki

Ayrıca bana ait bir diğer blog olan “Fozdemir Blog“u da yine aynı şekilde Bundle’da “ Yaşam” kategorisi altında takip edebilirsiniz.

Giresun sevgisiyle kalın, görüşmek üzere!

Giresun Blog artık Bundle'dan da takip edilebilecek 3
Fatih Özdemirhttp://www.fozdemir.com
Giresun Blog Proje Yöneticisi - Hakkımda: www.fozdemir.com/fatih-ozdemir

4 YORUMLAR

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın

En Çok Yazanlar

Giresun Blog artık Bundle'dan da takip edilebilecek 9
19 YAZILAR11 YORUMLAR
Giresun Blog artık Bundle'dan da takip edilebilecek 11
13 YAZILAR7 YORUMLAR
Giresun Blog artık Bundle'dan da takip edilebilecek 12
12 YAZILAR1 YORUMLAR

En Çok Okunanlar

Giresun Blog artık Bundle'dan da takip edilebilecek 13

Giresun 2015 Tanıtım Filmi – Yeni Versiyon

21
Giresun Belediyesi tarafından hazırlanan Yaşatan ve Yaşayan Şehir: Giresun temalı tanıtım filmi gelen talepler doğrultusunda revize edilerek yeniden yayınlandı!

Bunlar da ilgini çekebilirSenin İçin
Sana özel öneriler

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Giresun Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.