Giriş Yap

Giresun Blog

Giresun Blog'da yazarlar Giresun'un tarihini, kültürünü, yaşamını, projelerini ve sorunlarını anlatıyor, sosyal medyada onbinlerle paylaşıyor.
Giresun Blog artık Bundle’dan da takip edilebilecek

Giresun Blog artık Bundle’dan da takip edilebilecek

Giresunluların sesini duyurmasını sağlamaktan ve buna öncülük etmekten dolayı oldukça gururluyuz. Biliyorsunuz ki Giresun’u seven herkes burada bir şeyler yazıp çizebiliyor.

Şehrimiz için oldukça önem taşıyan bu platformu daha ulaşılabilir hale getirmek için çok uğraşıyoruz. Her ne kadar Facebook, Twitter ve Instagram‘de aktif bir takipçi kitlemiz bulunsa da, yazılan yazılardan anında haberdar olabilmenizi sağlama alternatiflerini her geçen gün artırıyoruz.

Bunun için çıkarmış olduğumuz Giresun Blog Android Uygulamasının yüzlerce kişi tarafından indirilmesi sizlerin bu takip ihtiyacının ne denli büyük olduğunu ortaya koyuyor. Fakat IOS işletim sistemli telefona sahip hemşehrilerimiz bizi takip etmede biraz zorlanıyorlar.

Biz IOS için de bir uygulama çıkarana kadar, sizlere takip edebilmeniz için birçok alternatif sunmak için çalışmalara başladık. Bunlardan biri ise size bu yazımda tanıtacağım Bundle uygulaması

Türkiye’den çıkan ve dünyaya açılmayı planlayan bu haber takip uygulamasında artık Giresun Blog da yer alıyor. Uygulamayı indirdikten sonra “Yaşam” kategorisi altındaki Giresun Blog’u takip edebilir ve son yazılara cep telefonunuzdan anında ulaşabilirsiniz. (Unutmayın! Her ne kadar çok kişi takip ederse, Giresun adı ulusal anlamda o kadar yukarıya çıkacak. Birnevi şehrimizi tanıtım fırsatı olarak da görebilirsiniz)

App Store linki / Google Play Store linki

Ayrıca bana ait bir diğer blog olan “Fozdemir Blog“u da yine aynı şekilde Bundle’da “Yaşam” kategorisi altında takip edebilirsiniz.

Giresun sevgisiyle kalın, görüşmek üzere!

Bunu Paylaşın

Fatih Özdemir

Tüm Yazıları: Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 10 yıldır blog yazıyor, arada video çekiyor, her fırsatta geziyor ve freelance dijital projeler tasarlıyorum.

Yorumlar (4)

  • etapform.com
    28 Kasım 2018 at 20:37 Reply

    bu uygulamaya kayıt para ile mi yapılıyor ?

  • etapform.com
    26 Ekim 2015 at 23:16 Reply

    bu uygulamaya kayıt para ile mi yapılıyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.