Yaşam Şehrin Sorunları Giresun'da yine bilindik manzaralar - 2014

Giresun’da yine bilindik manzaralar – 2014

-

Giresun artık bu görüntüleri görmeye alıştı. Meteoroloji tarafından yapılan sel ve fırtına çağrısı dün gece yüzünü gösterdi. Yoğun fırtına ve şiddetli dalgalara dayanamayan sahil yolu ulaşıma kapandı. Denizin taşması sonucunda ise bu korkunç görüntüler ortaya çıktı. 

Giresun'da yine bilindik manzaralar - 2014 26

Derinliği gittikçe artan su birikintileri nedeniyle de günlük yaşam tamamen aksadı. Kumyalı Cumhuriyet Parkı’nda ise ciddi maddi hasarlar var.

Yaşanan bu felaketten ötürü tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun diliyor; sahil yolu için önlem almayan yetkilileri de bir an önce konuyla ilgili çalışmalar yürütmeye davet ediyorum. Bu utanç hepimizin.

Giresun'da yine bilindik manzaralar - 2014 27
Fatih Özdemirhttp://www.fozdemir.com
Giresun Blog Proje Yöneticisi - Hakkımda: www.fozdemir.com/fatih-ozdemir

11 YORUMLAR

  1. TC Çapulcu Aydin Yildiz giresun beoediyesi cehape de siz mani olun bizde görelim azcık bilim adamlwrıyla değil de uğraşman gereken konularla uğraş bak japonyaya 9 şiddetindeki depreme dayanıklı tsunamiye de dayanaklımı boş boş çapulistlik yapıcana susta adam sansınlar

  2. bilinen tek şey var “denizden aldığınızı bir gün deniz geri alacaktı ” ve şuan onları yaşıyoruz yakında bize sadece sınırda ucu değen havalimanımızda gidecek …

  3. Haberde eksiklikler var su baskını yağmur nedeniyle değil denizden gelen büyük dalgalar nedeniyle olmuştur. Haberde yer alan gece fotoğraflarıda 2009 yılından kalma. Dikkatli bakınca gayet kolay anlasiliyor. Fotoğrafta yer alan Fortis bank tarih olalı yıllar var.

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın

En Çok Yazanlar

Giresun'da yine bilindik manzaralar - 2014 39
19 YAZILAR11 YORUMLAR
Giresun'da yine bilindik manzaralar - 2014 41
13 YAZILAR7 YORUMLAR
Giresun'da yine bilindik manzaralar - 2014 42
12 YAZILAR1 YORUMLAR

En Çok Okunanlar

Giresun'da yine bilindik manzaralar - 2014 43

Giresun 2015 Tanıtım Filmi – Yeni Versiyon

21
Giresun Belediyesi tarafından hazırlanan Yaşatan ve Yaşayan Şehir: Giresun temalı tanıtım filmi gelen talepler doğrultusunda revize edilerek yeniden yayınlandı!

Bunlar da ilgini çekebilirSenin İçin
Sana özel öneriler

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Giresun Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.