Giriş Yap

Giresun Blog

Giresun Blog'da yazarlar Giresun'un tarihini, kültürünü, yaşamını, projelerini ve sorunlarını anlatıyor, sosyal medyada onbinlerle paylaşıyor.
Giresun’da yine bilindik manzaralar – 2014

Giresun’da yine bilindik manzaralar – 2014

Giresun artık bu görüntüleri görmeye alıştı. Meteoroloji tarafından yapılan sel ve fırtına çağrısı dün gece yüzünü gösterdi. Yoğun fırtına ve şiddetli dalgalara dayanamayan sahil yolu ulaşıma kapandı. Denizin taşması sonucunda ise bu korkunç görüntüler ortaya çıktı. 

Derinliği gittikçe artan su birikintileri nedeniyle de günlük yaşam tamamen aksadı. Kumyalı Cumhuriyet Parkı’nda ise ciddi maddi hasarlar var.

Yaşanan bu felaketten ötürü tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun diliyor; sahil yolu için önlem almayan yetkilileri de bir an önce konuyla ilgili çalışmalar yürütmeye davet ediyorum. Bu utanç hepimizin.

Bunu Paylaşın

Fatih Özdemir

Tüm Yazıları: Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 10 yıldır blog yazıyor, arada video çekiyor, her fırsatta geziyor ve freelance dijital projeler tasarlıyorum.

Yorumlar (11)

 • Ömer Aydin via Facebook
  25 Eylül 2014 at 22:51 Reply

  TC Çapulcu Aydin Yildiz giresun beoediyesi cehape de siz mani olun bizde görelim azcık bilim adamlwrıyla değil de uğraşman gereken konularla uğraş bak japonyaya 9 şiddetindeki depreme dayanıklı tsunamiye de dayanaklımı boş boş çapulistlik yapıcana susta adam sansınlar

 • TC Çapulcu Aydin Yildiz via Facebook
  25 Eylül 2014 at 13:19 Reply

  kimseye sormadan bilim adamlarini cagirmadan yaparsaniz sonu boyle olur ama tum karadeniz yine akp vermis oyunu beter olsunlar

 • Gamze Günaydın via Facebook
  25 Eylül 2014 at 08:28 Reply

  bilinen tek şey var “denizden aldığınızı bir gün deniz geri alacaktı ” ve şuan onları yaşıyoruz yakında bize sadece sınırda ucu değen havalimanımızda gidecek …

 • Meltem Aydin via Facebook
  24 Eylül 2014 at 22:30 Reply

  Giresunu cokkk ozledim cnm memleketim

 • Fatma Obuz via Facebook
  24 Eylül 2014 at 17:24 Reply

  Gecmis olsun memleketim

 • Giresun Blog via Facebook
  24 Eylül 2014 at 15:13 Reply

  Bu çeşitli kaynaklardan alınan bilgiler ışığında yazılmış bir blog yazısıdır ve tam manasıyla haber niteliği taşımamaktadır. Uyarılarınız doğrultusunda yazı tekrardan revize edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

 • Berk Kirlangic via Facebook
  24 Eylül 2014 at 13:10 Reply

  Haberde eksiklikler var su baskını yağmur nedeniyle değil denizden gelen büyük dalgalar nedeniyle olmuştur. Haberde yer alan gece fotoğraflarıda 2009 yılından kalma. Dikkatli bakınca gayet kolay anlasiliyor. Fotoğrafta yer alan Fortis bank tarih olalı yıllar var.

 • Emine Yeşin via Facebook
  24 Eylül 2014 at 13:08 Reply

  Memleketime ve hemşerilerime geçmiş olsun dikeklerimi yolluyorum

 • Sezai Akguc via Facebook
  24 Eylül 2014 at 12:42 Reply

  Hukumet sizin gurur duydugunuz sahil yoluna bskin

 • Murat Arda Keskin via Facebook
  24 Eylül 2014 at 12:27 Reply

  Bune ya göl olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.