Giresun Fındığı Giresunum Tanıtıcı İçerik

Doğanın Karadeniz’e, Karadeniz’in de bizlere sunduğu eşsiz lezzet: Fındık!

Minik uyarı: Gönüllü yazarımız tarafından yazılan bu içeriği yayınlayalı yaklaşık 5 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririz. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Fındık milattan önce 2000’li yıllara dayanan çok eski, lezzeti dillere destan ve bünyesinde farklı enzimleri barındıran bir enerji deposudur. Yıllarca filmlerde repliklere, reklamlarda ince mesajlara konu olan fındık, bu kez apayrı bir gücünü ortaya koymuşa benziyor. Karadeniz’in en lezzetli fındıklarının yetiştiği Giresun’dan 20 ayrı mucizevi bitki ile zenginleştirilmiş bir afrodizyak etkili fındık ezmesi üretmişler ve adına Orjinnut demişler.

Bizde Giresun hayranlığımızı aldık yanımıza ve bu yeni ürünü incelemeye koyulduk.

orjinnutNatürel bir afrodizyak olan fındığın içerisindeki diğer bitkilerle plus bir etki yaratıyormuş aslında. 1.5 yıllık bir AR-GE ürünü olan Orjinnut ipinden fındığına tüm içerik ve ambalajı insan sağlığını ön planda tutarak çevreci ve doğal olarak üretilmiş. Üzerindeki tüm ambalajı %100 geri dönüştürülebilir olan ürün Karadeniz’de sürdürülebilir doğanın sonuna kadar destekçisi de aynı zamanda.

2014 İstanbul 8.Giresun Günleri’nde ilk lansmanı tanıtılan ürün; %100 yerli üretim ve yerli sermaye ile geliştirilmiş. Yani yine Karadeniz ve yine Girişimci Karadenizliler…

Üniversiteler işbirliği ile geliştirilmesine devam edilen bu mucizevi bileşim, önümüzdeki yıllarda farklı çeşit ve gramajlarıyla tüketiciyle buluşacağının da tüyolarını aldık. Bu ürünü  eczaneler, aktarlar, anlaşmalı benzin istasyonları ve www.orjinnut.com ‘dan satın alabiliyormuşuz. E tabi birde siz Giresun Blog ziyaretçilerine özel %10 indirimi de kaptık. Ürünü web sitesi üzerinden satın alırken GBLG0028 indirim kodunu ilgili alana girmeniz yeterli olacak.

Sağolsunlar Giresun’u marka şehir yapmak için sağlam bir hamle yapmışlar. Orjinnut’la dünyanın ilk afrodizyak etkili Giresun fındık ezmesi karışımı huzurlarınızda.

Slogan şu: Hep Daha Fazlasını İsteyenlere… Kim daha fazlasını istemez ki :) ?

Minik uyarı: Gönüllü yazarımız tarafından yazılan bu içeriği yayınlayalı yaklaşık 5 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririz. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.