Tag:sahafzade kitabevi

Şehrimiz ve Kitap Okuma Bilinci

Havasını soluduğumuz şehir gibi şehir, Giresun sabahına gözlerimizi açıyoruz her güneş odamıza ışığını vurduğunda. Şöyle ki "kitap" başlığı altında bir şeyler karalamak ile giriş kısmı tamamlanabilir. Doğdumuz andan itibaren belli bir yaşa göre bilinç dışı eylemler sergiler, algı gelişimimiz söz konusu olur. İşitilen, görülen ebeveyn öğretilerini veyahut görüleni taklit ve öğretiyi eyleme dökme safhası sonrası düşünce mekanizmasının, bulutlar üstünde bir mod ile direksiyonun kendi elinde olması sonucu algı, düşünce ve eylem üçlüsü gerçeğe yansıtılır.

Giresunlu yazarlar buluştu: Bir Harften Beş Yazara

Giresunlu şair/yazarlarımızdan Fatma Koşubaşı, Kazım Çende, Rıfat Gürsoy, Sevgül Yılmaz ve Yavuz Demirci’yi konuk ettik.

Kitap Kiralama 1 Liranın Seceresi

Param yetmediği için kitap alamadığım yıl aklımdan hiç çıkmadığı için KİTAP KİRALAMA 1 LİRA olarak şehr-i cananımıza yepyeni bir hizmeti kazandırmış olduk.

Hayrettin Orhanoğlu ve Serkan Türk Giresun’da Okurlarla Buluştu

SahafZade Kitabevi düzenlediği Okur Buluşmaları kapsamında Hayrettin Orhanoğlu ve Serkan Türk’ü Giresun’da okurlarla buluşturdu.

Fatih Özdemir ile Giresun Blog röportajı

Peki biz şehrimiz için bu kadar uğraşırken siz bizim neyle uğraştığımızı tam olarak biliyor musunuz? Kafanızdaki sorunlara cevap verecek bir röportajımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Kitap Lirası Projesi, takdir edilesi

Bir çocuğun Saftirik Greg'in Günlüğü kitabını almak için başladığı maceradan hareketle Sahafzade Kitabevi özel bir kumbara oluşturulmuş.

Aşk’ın yazarı Sinan Yağmur Giresun’daydı

Eserleriyle, Aşk'ı okuyucusuna sunan Sinan Yağmur, Sahafzade Kitabevi'nin Giresun Blog desteğiyle organize ettiği imza günü kapsamında Giresun'daydı.

Giresunlu yazarlar Giresun Blog’dan canlı yayınla bir araya geldi!

Giresun'da bir ilki gerçekleştirerek Youtube'dan canlı yayınla verdiğimiz etkinliğimiz, sanatseverler tarafından büyük ilgi topladı.

Latest news

Giresunlular Otokirala.com’da araç kiralıyor

Doğu Karadeniz’in gözde şehirlerinden birisi olan Giresun, araç kiralama hizmeti için Otokirala.com’u tercih ediyor. Harika bir araç...
- Advertisement -Tag Template - Life News PRO 1Tag Template - Life News PRO 2

Mehmet Sırrı Öztürk: Giresun Görele’nin Kemençe Üstadı

Giresun Göreleli Kemençe Üstadı Mehmet Sırrı Öztürk ile bir gün geçirdik. https://www.youtube.com/watch?v=wA4uQgkA6Vw

Kimse Giresun’u “zor” bulmasın

Dünya markalaşıyor; şehirler, ülkeler isimlerini, ürünleriyle tanıtıyor. Karadeniz ve Karadeniz’in en bakir şehri Giresun dünyanın nadir coğrafyalarından, el değmemiş talan edilmemiş yerleri halen var. Ve tabi ki yöresel olarak bilinen fakat her geçen gün başkalarının sahiplenmeye başladığı ürünlerimiz…

Must read

Giresunlular Otokirala.com’da araç kiralıyor

Doğu Karadeniz’in gözde şehirlerinden birisi olan Giresun,...