Tag:karadeniz sahilyolu

Karadeniz Sahilyolu yaşamımızı elimizden aldı

Hakları Karayolları Genel Müdürlüğü'ne devredilen sahilyoluna, ilgili kurum ne yazık ki pek fazla özen göstermiyor. Siyaset bu noktada tıkandığı için Giresun halkı sahillerini hak ettiği gibi kullanamıyor.

Çevreyolu Sorunsalı

Neden Giresun Çevreyolu sahilden geçmektedir? Diğer illerimizde şehir dışından geçerken biz niye güzelim sahilimize zarar verilmesine, görüntü kirliliğine izin verdik?

Giresun’da yine bilindik manzaralar – 2014

Yoğun fırtına ve şiddetli dalgalara dayanamayan sahil yolu ulaşıma kapandı. Denizin taşması sonucunda bu korkunç görüntüler ortaya çıktı.

Karadeniz Sahil Yolunun Doğadan Alıp Götürdükleri!

Giresun’un kıyı turizmi, sahilleri ve plajları bu yıkıma kurban gitmiştir. Denize girebileceğimiz plajlarımız bile sınırlıdır artık. Halkın denizle bağlantısı kesilmiştir çünkü.

Bunların yapılması için kaç canın daha gitmesi gerekiyordu?

Karadeniz Sahilyolu Projesi'nde aradan geçen 8 yıla rağmen hala çözülmeyen eksiklikler, birçok can ve mal kaybına sebep oluyor.

Latest news

Giresunlular Otokirala.com’da araç kiralıyor

Doğu Karadeniz’in gözde şehirlerinden birisi olan Giresun, araç kiralama hizmeti için Otokirala.com’u tercih ediyor. Harika bir araç...
- Advertisement -Tag Template - Life News PRO 1Tag Template - Life News PRO 2

Mehmet Sırrı Öztürk: Giresun Görele’nin Kemençe Üstadı

Giresun Göreleli Kemençe Üstadı Mehmet Sırrı Öztürk ile bir gün geçirdik. https://www.youtube.com/watch?v=wA4uQgkA6Vw

Kimse Giresun’u “zor” bulmasın

Dünya markalaşıyor; şehirler, ülkeler isimlerini, ürünleriyle tanıtıyor. Karadeniz ve Karadeniz’in en bakir şehri Giresun dünyanın nadir coğrafyalarından, el değmemiş talan edilmemiş yerleri halen var. Ve tabi ki yöresel olarak bilinen fakat her geçen gün başkalarının sahiplenmeye başladığı ürünlerimiz…

Must read

Giresunlular Otokirala.com’da araç kiralıyor

Doğu Karadeniz’in gözde şehirlerinden birisi olan Giresun,...