Bizden

Giresun Blog Batum’u keşfediyor #giresunbatumda

Giresun Blog Batum Gezisi
Giresun Blog Batum Gezisi
Minik uyarı: Gönüllü yazarımız tarafından yazılan bu içeriği yayınlayalı yaklaşık 4 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririz. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Haydi Giresun, Batum’a gidiyoruz! giresunblog.com ikinci yılı şerefine Gürcistan’ın Batum şehrine eğlenceli bir gezi programı organize ediyor. Vizesiz ve pasaportsuz girişlerin mümkün olduğu Batum’da keyifli bir gün geçirmeye ne dersiniz?

30 Mayıs Cumartesi günü hep birlikte Gürcistan’ın gözbebeği, Karadeniz’in Bodrum’u Batum’a gidiyoruz! Renkli gece hayatı, casinoları, tarihi ve doğal zenginlikleri, mutfağı ile Batum kesinlikle görülmeyi hak ediyor. Her geçen yıl biraz daha popüler bir destinasyon haline gelen Batum için planladığımız bu günübirlik turu kaçırmayın!

Türkiye Cumhuriyeti ve Gürcistan arasındaki anlaşmadan dolayı pasaporta gerek kalmadan, T.C. Kimliğinizle Batum’a giriş yaparak yurtdışı deneyimi yaşayabileceksiniz.

kent-meydani-batum

Gezimiz için ilk hareket 30 Mayıs Sabahı 06:00’da Giresun Üniversitesi Güre Yerleşkesi’nden olacaktır. Bulancak, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele ve Eynesil’den de yolcu alınabilecek. (Saatleriyle ilgili detaylı bilgi aşağıdaki başvuru formunda bulunmaktadır)

Facebook'ta etkinliğe göz atın

Leziz ikramlarla sürdüreceğimiz gezimizde sabah Espiye Çamburnu Restoran’da 15 çeşit serpme kahvaltı verilecektir. Akşam ise Batum’da, Gürcistan’ın en meşhur yemeği olan Haçapuri’nin de menüde bulunduğu keyifli bir akşam yemeği yiyeceğiz. Gezi boyunca vereceğimiz ikramlarımız gezi ücretine dahildir. Fakat Gürcistan Sarp Sınır Kapısı’nda kimliğinizi ibraz ederek devlete ödeyeceğiniz Yurtdışı Çıkış Harcı ve gezi boyunca gidilecek bazı mekanlardaki özel harcamalarınız gezi ücretine dahil değildir.

Batum’da uzman rehberimiz eşliğinde uğrayacağımız başlıca destinasyonlar ise şöyle: Botanik Bahçe, Batum Bulvarı, Sputnik Tepesi, Ferris Wheel, Avrupa Meydanı, Alfabe Kules, Piazza Meydanı, Ali-Nino Heykeli, Orta Camii, Virgin Mary Kilisesi, Medea Heykeli…

Geçireceğiniz bu keyifli haftasonunun bedeli sadece 89 TL olacak. Eğitime ve şehrimizin üniversitesine verdiğimiz destekten ötürü Giresun Üniversitesi’nde eğitim gören öğrenciler bu keyifli gezimize 69 TL’lik indirimli fiyat ödeyerek katılabilecekler.

Ücretlerinizi başvuru tarihinizden itibaren en geç 5 gün içerisinde banka havalesi, EFT ya da elden teslim (Giresun Merkez için) yoluyla ödemeniz gerekmektedir.

Geziye katılım için aşağıdaki başvuru formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ardından gün içerisinde size ulaşacağız.

BAŞVURU FORMU KALDIRILMIŞTIR. GEZİMİZE İLGİ GÖSTEREN HERKESE TEŞEKKÜRLER

Ücretlerinizi başvuru tarihinizden itibaren en geç 5 gün içerisinde elden teslim ederek biletinizi alabileceksiniz. Detaylı bilgiyi sizi arayarak vereceğiz.

Minik uyarı: Gönüllü yazarımız tarafından yazılan bu içeriği yayınlayalı yaklaşık 4 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririz. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.