Tanıtıcı İçerik

Acunn.com İle Haberleri Takip Edin

Minik uyarı: Gönüllü yazarımız tarafından yazılan bu içeriği yayınlayalı yaklaşık 5 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririz. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Acın Ilıcalının televizyon dünyasına bambaşka bir çağ açtığını herkes bilmektedir. Yaptığı ve sunduğu programlar ile adından oldukça söz ettirmiş bir sunucudur. O ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, Var mısın Yok musun ve Survivor tarzı yarışmalar ile kendisinden söz ettirmiştir.

Acun Ilıcalının TV8 kanalını satın almasından sonra orada da yaptığı projeler ve yayınlar ile oldukça popüler bir duruma gelmiştir. Tüm bu programların tekrarlarının, önemli anlarının ve en beğenilen kısımlarının yayınlandığıacunn.com ise Acun Medya paralelliğinde o da internet dünyasında en çok tıklanan ve ziyaret edilenlerin zirvesine de yol almaktadır.

Acunn.com sitesinde O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz gibi programların ve daha nicelerinin tekrarlarına ulaşabileceğiniz Acun Medyanın yaptığı tüm projelerin özel anlarına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Haber, Spor, Magazin gibi güncel olayların da paylaşıldığı acunn.com her telden ve her kesimden kendine ait bir şeyler bulabileceği nadir sitelerden biridir.

Acun Medyanın yaptığı projelerde yer almak isteyenlerin tüm yarışmalara başvurabileceği tek adres olan acunn.com Sağlık ve Teknoloji alanında da bilgiler ve haberler sunmaktadır.

Sağlık ve Bakım alanında sizlere sundukları pratik bilgiler sayesinde vücudunuzun bakımını sağlayabilirsiniz. Teknoloji kısmında yaptıkları ürün incelemeleri ile de teknoloji dünyasında en yeni haberleri alabilirsiniz ve satın alacağınız ürünlerde yardım almanızı sağlamaktadır.

Son dakika gelişmeleri de takip edebileceğiniz site de en son gelişen olaylara rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

Ayrıca Sporseverlerin en çok ziyaret ettiği sitelerden biri olan acunn.com da Süper Lig Maç Özetlerini ilk olarak bu siteden izleyebilirsiniz. Ve takımlar hakkındaki en son çıkan haberlere de ulaşabilirsiniz.

5 Büyüklerin ve diğer takımların yaptığı tüm maç özetlerini izleyebilirsiniz ve istediğiniz takdirde sosyal medyada arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Minik uyarı: Gönüllü yazarımız tarafından yazılan bu içeriği yayınlayalı yaklaşık 5 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririz. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.