Bizden

Giresun’un en kapsamlı blog sitesi Giresun Blog açıldı!

Giresun Blog
Giresun Blog
Bu sitedeki içerikler Gönüllü Giresun Blog yazarları tarafından hazırlanmaktadır. İçerikten dolayı giresunblog.com sorumlu tutulamaz. Siz de buraya tıklayarak Giresun Blog'da gönüllü yazar olabilirsiniz.

Kirazın anavatanı, fındığın başkenti Giresun’dan herkese merhaba!

Biliyorsunuz ki, İnternet ve sosyal medyanın hayatımıza girmesiyle birlikte; şehirler, kendini sanal ortamda göstermeye başladı. Günümüzde birçok şehir kendini internet üzerinden rahat bir şekilde ifade edebiliyor. Bu furyadan uzak kalan Doğu Karadeniz Bölgesi’ndeki iller, hala sessizliğini koruyor ve bu nimetten faydalanmak için projeler ortaya çıkaramıyor. Fakat bu sözlerim artık Giresun için geçerli değil! Çünkü Giresun, çok kapsamlı bir blog sitesine kavuşuyor.

Gündemdeki olaylarla ilgili güncel yazıların, şehir ile ilgili bilgilerin, etkinliklerin, davetlerin ve röportajların bulunacağı Giresun Blog projesi hizmete girdi. Proje dahilinde Giresun’da olup bitenleri sosyal medya hesaplarımızdan (@giresunblog) ve internet sitemiz www.giresunblog.com üzerinden de takip edebileceksiniz.

Giresun, artık diğer Karadeniz şehirlerine, sosyal medya ve internet projeleri açısından, büyük bir fark atacak. Sanal ortamda farklılaşmaya hazır olun! Hakkımızda daha detaylı bilgi için tıklayınız

İlginizi çekebilir:  Giresun Türküleri - Karadeniz Türküleri

Facebook: facebook.com/giresunblog
Twitter: twitter.com/giresunblog

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın